Oferta pracy

Specjalista ds. Jakości

HYDRO Extrusion Poland Spółka z o.o. O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżącą współpracę z klientem w zakresie jakości produktów, przyjmowania i obsługi reklamacji

  • Ustalenie niezbędnych działań korygujących i zapobiegawczych

  • Przygotowywanie dokumentów jakościowych

  • Ścisłą współpracę z działem produkcji nad zapewnieniem jakości zgodnie ze specyfikacją klienta

  • Szkolenia i komunikację standardów klienta

  • Współpracę pomiędzy działami firmy, dbałość o realizację celów jakościowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy bądź stażu na stanowisku specjalisty ds. jakości lub kontrolera jakości w firmie produkcyjnej (najchętniej w branży motoryzacyjnej)

  • Wykształcenia minimum średniego o profilu technicznym - mile widziane

  • Mile widziana znajomość narzędzi i systemów jakościowych (PPAP, APQP)

  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego

  • Znajomości języka niemieckiego lub/i francuskiego umożliwiająca komunikację

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Dokładności i systematyczności w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Prawa jazdy kategorii B

  • Dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych

To oferujemy

  • Zdobywanie ciekawych doświadczeń w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej o zasięgu globalnym

  • Dobre warunki pracy, umowa o pracę, pakiet medyczny Medicover, ubezpieczenie grupowe, szkolenia, karta Multisport

  • Zgrany i profesjonalny zespół

  • Pracę pełną wyzwań, odpowiedzialne stanowisko i udział w międzynarodowych projektach

  • Ciekawy charakter pracy: kontakty, dynamiczne tempo i różnorodność zadań

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • bony towarowe

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne