Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. jakości

Bilplast S.A.O firmie

  • Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Bilplast S.A.

Obywatelska 117

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kontrolę jakości procesu, wyrobu oraz dostaw
  • Reagowanie na niezgodności i ocenę skuteczności działań korygujących
  • Analizy 8D dla potencjalnych reklamacji
  • Prowadzenie dokumentacji badań i zapisów przeprowadzonych kontroli
  • Wykonywanie audytów wyrobów, procesu oraz systemu
  • Analizę statystyczną procesów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne, mile widziane wyższe
  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych
  • Praktyczną wiedzę z zakresu czytania rysunku technicznego oraz wiedzę z zakresu statystycznego nadzoru nad procesem (SPC)
  • Gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym
  • Mile widziana – umiejętność obsługi maszyny współrzędnościowej, skanera optycznego, programu MINITAB, znajomość języka angielskiego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • świętowanie urodzin
  • dodatkowy urlop

Specjalista ds. jakości, Obywatelska 117, Łódź