Oferta pracy

Specjalista ds. jakości

Klient Pracuj.pl

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie procedur, instrukcji zgodnie z wymaganiami norm EN ISO 9001 oraz EN ISO 13485 oraz wdrażanie ich w Spółce;

  • aktualizowanie i nadzór nad dokumentacją odnoszącą się do systemu zarządzania;

  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych systemu zarządzania jakością;

  • rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem systemu zarządzania jakością;

Nasze wymagania

  • ukończony kierunek studiów: zarządzanie;

  • znajomość teoretyczna i praktyczna norm EN ISO 9001 oraz EN ISO 13485;

  • ukończone kursy w zakresie ww. norm;

  • znajomość przepisów odnoszących prawa odnoszących się do wyrobów medycznych (mile widziane);

  • otwarty umysł, innowacyjność, poszukiwanie nietuzinkowych rozwiązań, kreatywność;

  • staranność, dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

To oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze czasu – pełny etat;

  • benefity takie jak: karta multisport, pakiet medyczny;

  • finansowanie/dofinansowywanie szkoleń dot. systemów zarządzania;

  • lokalizacja nieopodal centrum, dobrze skomunikowana;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Do naszego zespołu poszukujemy pasjonata systemów zarządzania jakością.

Jeżeli ukończyłeś kierunek Zarządzanie/Inżynieria jakości/podobne, znasz normy międzynarodowe EN ISO 9001 oraz EN ISO 13485 w teorii i praktyce oraz chcesz rozwijać się w zakresie innych norm zarządzania, jesteś kandydatem idealnym :)