Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. jakości

Grupa Bednarek/Premium Arena – Skoda I Seat I Volkswagen I BMW I MiniO firmie

Grupa Bednarek/Premium Arena – Skoda I Seat I Volkswagen I BMW I Mini

Szczecińska 36

Bałuty

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • pomoc w przygotowaniach do rocznych audytów
  • nadzór nad narzędziami pomiarowymi
  • kontrola dokumentacji
  • nadzór nad procesem składowania i przekazywania odpadów
  • kontrole poprawności wykonania przeglądów/napraw pojazdów
  • pomoc przy zagadnieniach związanych z BHP
  • pomoc przy zagadnieniach związanych z ochroną danych osobowych

Nasze wymagania

  • umiejętność obsługi komputera,
  • znajomość pakietu office
  • prawo jazdy
  • mile widziani absolwenci

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy
  • ubezpieczenie grupowe
  • możliwość rozwoju zawodowego

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Specjalista ds. jakości, Szczecińska 36, Bałuty, Łódź