Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Jakości

Greenvit Sp. z o.o.O firmie

  • Łomża

    Łomża, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie i przegląd dokumentacji systemowej

  • Udział w ciągłym doskonaleniu istniejącego Systemu Jakości

  • Wspieranie nadzoru nad jakością procesów produkcyjnych

  • Wsparcie realizacji programu szkoleniowego

  • Nadzór nad terminową realizacją zadań związanych z analizą próbek

  • Wsparcie w audytach wewnętrznych i zewnętrznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: technologia żywności, kontrola jakości lub pokrewne,

  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy w przemyśle spożywczym w dziale jakości (warunek konieczny)

  • doskonałe umiejętności syntetyczne i analityczne – łączenie danych z zakresu technologii, jakości i produkcji

  • znajomość wymagań podstawowych systemów jakościowych obowiązujących w przemyśle spożywczym (HACCP, ISO 22000, ISO 14001 , BIO) / paszowym GMP+B1 oraz podstawowych narzędzi kontroli jakości (m.in. analiza jakości produktów)

  • umiejętność egzekwowania zasad jakościowych

  • doświadczenie w pracy laboratorium będzie dodatkowym atutem

  • samodzielność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • umiejętność podejmowania decyzji oraz radzenie sobie z presją czasu

  • pasję w poszukiwaniu rozwiązań

  • dokładność i staranność

  • komunikatywność , spostrzegawczość, systematyczność

  • umiejętność pracy w zespole,

  • znajomość języka angielskiego,

  • umiejętność budowania pozytywnych relacji

To oferujemy

  • Wymagające zadania, które dają możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

  • Pracę w przyjaznym środowisku

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • Premie

Greenvit Sp. z o.o.

Greenvit sp. z o.o. to producent ekstraktów roślinnych, rodzinna firma z polskim kapitałem o ugruntowanej pozycji na rynku.

Do naszego nowo utworzonego zakładu w Łomży poszukujemy osoby , która będzie bezpośrednio wspierać wdrażanie i utrzymanie Systemów Jakości. Pracując z nami będziesz mieć możliwość poznania funkcjonowania całej firmy, rozszerzenia wiedzy z zakresu procesów jakościowych, a także zdobycia unikatowego doświadczenia w branży zielarskiej.

Przewiń do profilu firmy