Specjalista ds. Jakości

Sonac Lubień Kujawski Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Sonac Lubień Kujawski Sp. z o.o.

Kaliska 146

Lubień Kujawski

Sonac Lubień Kujawski Sp. z o.o., część amerykańskiego koncernu Darling Ingredients Inc., produkuje w nowoczesnym zakładzie w Lubieniu Kujawskim wysokiej jakości spożywcze tłuszcze zwierzęce dla przemysłu spożywczego, paszowego i kosmetycznego oraz białka dla przemysłu spożywczego.

 Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: 87-840 Lubień Kujawski, strefa przemysłowa – Kaliska 146

Opis stanowiska:

  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją Systemu Zarządzania Jakością (normy: GMP+ B1, wdrożenie: ISO 9001, ISO 14001 oraz FSSC),
  • prowadzenie audytów wewnętrznych i zewnętrznych,
  • prowadzenie szkoleń,
  • inicjowanie i nadzorowanie działań korygujących i zapobiegawczych,
  • prowadzenie reklamacji,
  • reprezentowanie Spółki wobec jednostek certyfikujących i klientów przeprowadzających audyty w firmie,
  • współpraca z Inspekcją Weterynaryjną,
  • reprezentowanie Spółki wobec organów sprawujących kontrolę nad zakładem w zakresie Systemu Zarządzania Jakością,
  • koordynacja spraw w zakresie BHP i ochrony środowiska we współpracy z firmami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane: biotechnologia, biochemia, technologia żywienia lub pokrewne),
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (wymagana samodzielna komunikacja z osobami angielskojęzycznymi),
  • mile widziane doświadczenie specjalisty w dziale jakości w firmie produkcyjnej z branży spożywczej,
  • umiejętność obsługi programu Excel na poziomie średniozaawansowanym,
  • prawo jazdy kat. B,
  • samodzielność w działaniu,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • odpowiedzialną pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie z kapitałem zagranicznym,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia i wsparcie merytoryczne,
  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy