Oferta pracy

Specjalista ds. jakości

CHEMNOVATIC O firmie

Rekrutacja zdalna

CHEMNOVATIC

Turystyczna 9

Lublin

Chemnovatic jest firmą chemiczną, która dostarcza m.in. kompleksowe wsparcie dla branży płynów do elektronicznych papierosów: od surowców, przez tworzenie receptur, rozwój marek i usługi
w zakresie regulacji prawnych. Firma założona została w 2013 roku. Obecnie eksportujemy nasze produkty do ponad 40 krajów na całym świecie i zatrudniamy ponad 100 pracowników. W 2019 roku otrzymaliśmy  Nagrodę Prezydenta Miasta Lublin w kategorii „Młode Firmy”.

Jeżeli chcesz mieć realny wpływ na kształt naszej firmy, chcesz uczestniczyć w doskonaleniu procesów jakościowych zachodzących w obecnej i nowej siedzibie firmy w Strefie Ekonomicznej w Lublinie, ta oferta jest dla Ciebie!

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i prowadzonymi pracami projektowymi poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska / zakres obowiązków:

  • Tworzenie dokumentacji dla wyrobów gotowych, tj. karty produktu, certyfikaty i inne,
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych w oparciu o normę ISO 9001:2015,
  • Tworzenie statystyk, raportów i innych dokumentów związanych z kontrolą jakości,
  • Rozpatrywanie i analiza reklamacji w konsultacji z odpowiednimi działami firmy,
  • Przygotowywanie wzorów i wytycznych do produkcji wyrobów gotowych,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych na produkcji,
  • Przeprowadzanie testów/badań jakościowych wraz z ich dokumentowaniem,
  • Tworzenie wytycznych do poligrafii pod względem merytorycznym, w oparciu o aktualne wymagania, co do oznakowania zgodnie z rozporządzeniem CLP,
  • Przeprowadzanie dziennych kontroli produkcji,
  • Weryfikacja projektów poligrafii,
  • Pomoc przy tworzeniu kart charakterystyk dla substancji i mieszanin,
  • Pomoc przy tworzeniu nowych marek we współpracy z Działem Rozwoju,
  • Weryfikacja dostaw poligrafii, opakowań, surowców, półproduktów i wyrobów gotowych pod względem jakościowym,
  • Kontrolowanie przestrzegania standardów jakości w firmie.
Wymagania:
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. jakości, kontrolera jakości lub podobnym,
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie jakością, towaroznawstwo, technologia żywności, chemia, biotechnologia lub pokrewne),
  • Uprawnienia auditora wewnętrznego ISO 9001:2015 i HACCP poparte certyfikatem – mile widziane,
  • Znajomość normy ISO: 9001:2015 oraz systemów jakości,
  • Umiejętność tworzenia kart charakterystyki (wiedza w zakresie wymagań rozporządzenia CLP oraz klasyfikacji substancji i mieszanin) - mile widziane,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, Outlook).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz stałego podnoszenia własnych kwalifikacji (finansowanie szkoleń),
  • Prywatny pakiet medyczny po okresie próbnym dla pracownika i możliwość dołączenia go dla członków rodziny,
  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego po okresie próbnym,
  • Atrakcyjny system wynagradzania: stałe wynagrodzenie podstawowe uzależnione od posiadanej wiedzy i doświadczenia + rozbudowany system premiowy,
  • Praca w młodym, ale doświadczonym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu globalnym,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Praca w godzinach 8:00 - 16:00.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych zawierających klauzule zgody na przetwarzani danych osobowych.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016). W przypadku dołączenia do CV mojego zdjęcia, wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych wizerunkowych w związku z obecną i przyszłymi rekrutacjami.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy