Specjalista ds. jakości

  • lubuskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 22.08.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 21.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

    UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej z branży metalowej, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

    okolice Szczecina
    nr ref. IQ/06/2019

    Zakres obowiązków:

    • Doskonalenie procesu zapewnienia jakości na liniach produkcyjnych
    • Koordynacja działań naprawczych w celu poprawy jakości produktów oraz niezgodności jakościowych
    • Tworzenie raportów 8D
    • Współpraca z Klientami zagranicznymi podczas realizacji projektu
    • Prowadzenie audytów procesowych
    • Miejsce pracy: ok. 40km od centrum Szczecina

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Doświadczenie w firmie produkcyjnej
    • Dobra znajomość języka angielskiego i/ lub niemieckiego w mowie i w piśmie
    • Dobra znajomość pakietu MS Office
    • Znajomość podstaw systemów ERP i/lub CAD
    • Znajomość norm ISO 9001, EN 1090 i EN ISO 3834
    • Dobra organizacja pracy własnej i zdolności analityczne

    Firma oferuje:

    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Szkolenia branżowe
    • Pakiet benefitów
    • Budowanie sieci kontaktów z czołowymi producentami z Europy
    • Możliwość realizacji ambitnych i innowacyjnych projektów
    • Praca w dynamicznym zespole
    Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. IQ/06/2019  wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez APLIKUJ