Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Jakości

BAPRO-MET sp. z o.o.

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i nadzorowanie kontroli jakości w procesie produkcyjnym,

  • Współpraca w ramach organizacji i współudział we wdrażaniu nowych wyrobów,

  • Szkolenie pracowników z zakresu polityki i wytycznych jakościowych,

  • Współpraca z dostawcami w zakresie zapewnienia jakości i zgodności wyrobu,

  • Nadzór nad jakością wytworzonych produktów oraz ich zgodnością z wymaganiami klientów,

  • Nadzór nad wyposażeniem kontrolno-pomiarowym,

  • Monitorowanie wskaźników jakościowych, inicjowanie działań korygujących, zapobiegawczych i doskonalących.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne lub wyższe techniczne,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w strukturach Zapewnienia Jakości lub Kontroli Jakości w branży metalowej lub/i spawalniczej,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Umiejętność czytania specyfikacji technicznej oraz rysunków technicznych,

  • Dobra znajomość pakietu biurowego MS Office,

  • Samodzielna, bardzo dobra organizacja pracy,

  • Umiejętność podejmowania decyzji w oparciu o posiadane dane i branie za nie odpowiedzialności.

To oferujemy

  • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość poznania zróżnicowanych procesów produkcyjnych,

  • Współpracę w miłej atmosferze,

  • Możliwość rozwoju,

  • Elastyczny czas pracy.

Spółka Bapro-Met – czekamy właśnie na Ciebie!

Jeśli szukasz stabilnego miejsca pracy w prężnie rozwijającej się firmie to zapraszamy do naszego zespołu!

Spółka Bapro–Met została założona w 1997 r. i jest firmą rodzinną. Od początku swojego istnienia zajmujemy się obróbką metalu, produkcją elementów metalowych jak również świadczeniem usług spawalniczych. Zatrudniamy ponad 100 osób, z których każda z zaangażowaniem podejmuje stawiane przed nią zadania. Są to doświadczeni pracownicy o potwierdzonych kwalifikacjach, posiadający specjalistyczne uprawnienia.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.bapro-met.com.pl gdzie znajdą Państwo szczegółowe informacje odnośnie naszej działalności.

Przewiń do profilu firmy