Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Jakości Marki Własnej

Grupa Nowa Farmacja Sp z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca w przygotowaniu składów dla nowych produktów przewidzianych do wdrożenia w Marce Własnej (suplementy diety, wyroby medyczne, kosmetyki, żywność specjalnego przeznaczenia)

  • Przeprowadzanie oceny jakościowej formulacji przesłanych do przetargów

  • Weryfikacja specyfikacji produktowych pod względem jakościowym z uwzględnieniem obowiązujących przepisów prawa polskiego i europejskiego.

  • Przygotowanie i weryfikacja poprawności oznakowania produktów wdrażanych w Marce Własnej

  • Monitorowanie jakości produktów Marki Własnej

  • Współpraca z laboratoriami

  • Bieżące śledzenie zmian w prawie

  • Udział w procesie reklamacji (prowadzenie rejestru, analiza przyczyn, wdrażanie działań korygujących)

  • Uczestnictwo w audytach wewnętrznych oraz zewnętrznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: chemia, farmacja lub pokrewne)

  • Znajomości przepisów prawa polskiego i europejskiego w zakresie środków spożywczych (w tym suplementów diety), kosmetyków, wyrobów medycznych

  • Doświadczenia w pracy w dziale jakości

  • Doświadczenia we współpracy z urzędami (np. Głównym Inspektorem Sanitarnym i Urzędem Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych oraz Produktów Biobójczych)

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Mile widziane uprawnienia do prowadzenia audytów w branży spożywczej lub kosmetycznej

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny system finansowy

  • Grupowe ubezpieczenie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie do okularów

  • bony świąteczne

Grupa Nowa Farmacja Sp z o.o.

Grupa Nowa Farmacja to jedna z największych sieci aptek, której historia zaczęła się w 2006r. Obecnie Grupa posiada ponad 140 aptek własnych i franczyzowych we wszystkich regionach Polski oraz aptekę internetową. Pasja, wiedza i doświadczenia pozwoliły na zbudowanie silnej marki dziś kojarzonej z profesjonalną obsługą i atrakcyjną ceną. Firma skupia doskonałych specjalistów z różnych dziedzin: farmaceutów, ekonomistów handlowców. Dzięki temu Grupa Nowa Farmacja należy dziś do znaczących podmiotów w branży.

miejsce wykonywania pracy: Białystok (woj. podlaskie)/ Warszawa (woj. mazowieckie)

Przewiń do profilu firmy