Oferta pracy

Specjalista ds. Jakości

Klient Pracuj.pl

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola bieżącej produkcji (losowa)

  • Kontrola i zatwierdzanie dostaw

  • Zwalnianie towarów przed wysyłką

  • Obsługa reklamacji (kontakt z Klientem i dostawcą, prowadzenie dokumentacji dot. reklamacji, koordynacja zaplanowanych działań w tym współpraca z wszystkimi obszarami w organizacji i nadzór nad terminami dot. zaplanowanych działań, przygotowywanie raportów)

  • Prowadzenie statystyk i raportowanie do Dyrektora Jakości

  • Realizacja pomiarów przy użyciu drobnych narzędzi pomiarowych oraz CMM

  • Nadzór nad sprzętem pomiarowym w zakresie funkcjonującego systemu

  • Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń dla operatorów obszarów produkcyjnych

  • Tworzenie dokumentów (instrukcji, raportów, procedur)

  • Prowadzenie auditów

Nasze wymagania

  • Średnie lub wyższe wykształcenie

  • Udokumentowane 3 lata doświadczenia pracy w obszarze jakości

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym kontakt bezpośredni i pisemny z podmiotami z zewnątrz organizacji, z zachowaniem odpowiedniej kultury języka.

  • Znajomość i rozumienie wymagań ISO9001:2015 i/lub IATF16949:2016 i/lub VDA i/lub ISO14001:2015.

  • Znajomość rysunku technicznego (mile widziane GD&T i GPS).

  • Znajomość podstaw metrologii.

  • Samodzielność, rzetelność, umiejętność planowania i zachowywania terminów oraz asertywność.

  • Sposób myślenia analitycznego (umiejętność łączenia faktów i wyciągania wniosków na podstawie danych).

  • Inicjatywy przy wykonywanych obowiązkach.

  • Chęć do rozwoju i nauki.

Mile widziane

  • umiejętność przeprowadzenia MSA i doświadczenie w auditowaniu.

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub samozatrudnienie

  • Dofinansowanie do Karty multisport i opieki medycznej

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole

  • Stabilne zatrudnienie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie