Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. jakości

CONTENUR POLSKA SP Z O O

  • Mielec

    Mielec, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • sprawowanie kontroli jakości produktów w trakcie i na końcu procesu produkcyjnego pod kątem zgodności z wytycznymi klienta,

  • wyrywkowa kontrola dostaw,

  • wizyty u dostawców w celu zapewnienia przestrzegania standardów jakości,

  • raportowanie niezgodności oraz aktywny udział w procesie analizowania przyczyn niezgodności wyrobów,

  • zarządzanie reklamacjami jakościowymi składanymi u dostawców na szczeblu krajowym i międzynarodowym,

  • wykonywanie testów niszczących produkowanych wyrobów w oparciu o normę Europejską (EN-840/5),

  • przeprowadzanie Audytów ISO 9001, 14001, 45001, 50001,

  • kontrola przyjmowanych surowców i materiałów pochodzących z recyklingu. Badania laboratoryjne (MFI, wilgotność),

  • zarządzanie niezgodnościami w fabryce,

  • kontynuacja i prowadzenie działań w celu zwiększenia zużycia materiałów recyklingowych,

  • kalibracja sprzętu badawczego i/lub weryfikacja wewnętrzna,

  • propozycje ulepszeń produktów i procesów,

  • zarządzanie reklamacjami jakościowymi od klientów (analiza, rozwiązanie, plany działań naprawczych – w tym wizyty u klientów),

  • reprezentowanie firmy przed organami ochrony środowiska oraz sprawdzanie prawidłowej efektywności środowiskowej w zakładzie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • minimum 2-3 letnie doświadczenie w firmie produkcyjnej,

  • znajomość obsługi przyrządów kontrolno-pomiarowych,

  • biegłą znajomość arkusza kalkulacyjnego, programu MS Outlook oraz umiejętność edytowania tekstu,

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie B2/C1,

  • wysokie umiejętności analityczne i komunikacyjne,

  • chęć ciągłego doskonalenia się i rozwoju;

  • umiejętność samodzielnej pracy oraz efektywnego zarządzania własnym czasem,

  • umiejętność realizacji wielu zadań równocześnie, systematyczność, punktualność,

  • umiejętność rozwiązywania problemów,

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • procesu wtrysku,

  • branży tworzyw sztucznych,

  • zagadnień z zakresu ochrony środowiska.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą na czas określony (pełny etat), następnie na czas nieokreślony,

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia + premia roczna 8%,

  • pracę na I zmianę od poniedziałku do piątku w godzinach od 08.00 do 16.00,

  • system benefitów (bony świąteczne)

  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej – dbamy o zdrowie naszych pracowników i chcemy ułatwiać im dostęp do specjalistów;

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenie na życie – wspieramy naszych pracowników w trudnych sytuacjach życiowych;

  • przyjazną atmosferę w międzynarodowym zespole – codziennie prowadzimy rozmowy z naszymi hiszpańskimi kolegami z zakładu w Getafe,

  • możliwość rozwoju zawodowego – dla pracowników, którzy chcą podnosić swoje kwalifikacje zawodowe organizujemy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Główne cele:

  • zapewnienie zgodności jakości produktów ze standardami i wymogami klienta,

  • zapewnianie, że jakość recyklingu i surowców spełnia wewnętrzne standardy,

  • dbanie o kwestie środowiskowe w zakładzie.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Firma Contenur Polska promuje otwarte, przyjazne i interaktywne środowisko pracy, angażując się w szkolenia

i rozwój zawodowy pracowników. Ty również możesz stać się częścią naszego projektu oraz rozwinąć swoje umiejętności i zdolności w stabilnym środowisku pracy, wybierając karierę zawodową w innowacyjnej grupie

o ugruntowanej reputacji.

Przewiń do profilu firmy