Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. jakości

CONTENUR POLSKA SP Z O OO firmie

  • Mielec
    Mielec, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • sprawowanie kontroli jakości produktów w trakcie i na końcu procesu produkcyjnego pod kątem zgodności z wytycznymi klienta,
  • wyrywkowa kontrola dostaw,
  • wizyty u dostawców w celu zapewnienia przestrzegania standardów jakości,
  • raportowanie niezgodności oraz aktywny udział w procesie analizowania przyczyn niezgodności wyrobów,
  • zarządzanie reklamacjami jakościowymi składanymi u dostawców na szczeblu krajowym i międzynarodowym,
  • wykonywanie testów niszczących produkowanych wyrobów w oparciu o normę Europejską (EN-840/5),
  • przeprowadzanie Audytów ISO 9001, 14001, 45001, 50001,
  • kontrola przyjmowanych surowców i materiałów pochodzących z recyklingu. Badania laboratoryjne (MFI, wilgotność),
  • zarządzanie niezgodnościami w fabryce,
  • kontynuacja i prowadzenie działań w celu zwiększenia zużycia materiałów recyklingowych,
  • kalibracja sprzętu badawczego i/lub weryfikacja wewnętrzna,
  • propozycje ulepszeń produktów i procesów,
  • zarządzanie reklamacjami jakościowymi od klientów (analiza, rozwiązanie, plany działań naprawczych – w tym wizyty u klientów),
  • reprezentowanie firmy przed organami ochrony środowiska oraz sprawdzanie prawidłowej efektywności środowiskowej w zakładzie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 2-3 letnie doświadczenie w firmie produkcyjnej,
  • znajomość obsługi przyrządów kontrolno-pomiarowych,
  • biegłą znajomość arkusza kalkulacyjnego, programu MS Outlook oraz umiejętność edytowania tekstu,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie B2/C1,
  • wysokie umiejętności analityczne i komunikacyjne,
  • chęć ciągłego doskonalenia się i rozwoju;
  • umiejętność samodzielnej pracy oraz efektywnego zarządzania własnym czasem,
  • umiejętność realizacji wielu zadań równocześnie, systematyczność, punktualność,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • procesu wtrysku,
  • branży tworzyw sztucznych,
  • zagadnień z zakresu ochrony środowiska.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą na czas określony (pełny etat), następnie na czas nieokreślony,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia + premia roczna 8%,
  • pracę na I zmianę od poniedziałku do piątku w godzinach od 08.00 do 16.00,
  • system benefitów (bony świąteczne)
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej – dbamy o zdrowie naszych pracowników i chcemy ułatwiać im dostęp do specjalistów;
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenie na życie – wspieramy naszych pracowników w trudnych sytuacjach życiowych;
  • przyjazną atmosferę w międzynarodowym zespole – codziennie prowadzimy rozmowy z naszymi hiszpańskimi kolegami z zakładu w Getafe,
  • możliwość rozwoju zawodowego – dla pracowników, którzy chcą podnosić swoje kwalifikacje zawodowe organizujemy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Główne cele:

  • zapewnienie zgodności jakości produktów ze standardami i wymogami klienta,
  • zapewnianie, że jakość recyklingu i surowców spełnia wewnętrzne standardy,
  • dbanie o kwestie środowiskowe w zakładzie.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

CONTENUR POLSKA SP Z O O

Firma Contenur Polska promuje otwarte, przyjazne i interaktywne środowisko pracy, angażując się w szkolenia

i rozwój zawodowy pracowników. Ty również możesz stać się częścią naszego projektu oraz rozwinąć swoje umiejętności i zdolności w stabilnym środowisku pracy, wybierając karierę zawodową w innowacyjnej grupie

o ugruntowanej reputacji.

Specjalista ds. jakości, Mielec