Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Jakości

ILPEA Sp. z o.o.

  • Milicz

    Milicz, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja zgodności wyrobów / komponentów

  • Wprowadzanie danych związanych z kontrolą produktów i surowców

  • Przeprowadzanie kontroli związanej z zapewnieniem jakości na podległych wydziałach

  • Rozwiązywanie problemów związanych z jakością na potrzeby Klienta

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów;

  • Znajomość MS Office, w szczególności exel

  • Znajomość j. Angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Doświadczenie w pracy w dziale związanym z jakością;

  • Znajomość narzędzi zarządzania jakością (m.in. PPAP, FMEA, MSA, SPC, APQP)

To oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na ciągły rozwój;

  • Pracę od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

ILPEA Sp. z o.o. to światowy lider w produkcji wyrobów i komponentów z gumy oraz tworzyw sztucznych, przeznaczonych dla przemysłu motoryzacyjnego i AGD.

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy ILPEA Industrie. W skład Grupy wchodzi ponad 30 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych na czterech kontynentach. Działalność Grupy skupia się głównie na produkcji komponentów dla branży AGD oraz części wykorzystywanych w branży automotive przez światowych liderów rynku motoryzacyjnego.

Główna siedziba firmy w Polsce znajduje się miejscowości Chełstówek koło Twardogóry. Łącznie w obrębie Gminy Twardogóra znajdują się 4 zakłady produkcyjne zajmujące się przetwórstwem tworzyw sztucznych (guma, plastik), z których produkujemy m.in uszczelki do pralek czy lodówek oraz części do automotive.

W naszej codziennej pracy kładziemy duży nacisk na zapewnienie odpowiedniej jakości wytwarzanych przez Nas produktów.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

  • osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie swojego CV poprzez przycisk APLIKUJ;

  • dodatkowe informacje można uzyskać dzwoniąc na numer telefonu: (71) 399 65 05 lub (71) 399 65 27;

  • informujemy, iż nadesłanych ofert nie zwracamy oraz że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami;

  • informacje o firmie dostępne są stronie firmowej ilpea.net;