Oferta pracy

Specjalista ds. Jakości

Grupa FIEGE PolskaO firmie

  • Ługowa 85, Mszczonów
    Mszczonów, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Grupa FIEGE Polska

Ługowa 85

Mszczonów

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz wspierał Zespół Jakości w zakresie:

  • Realizacji Zintegrowanej Polityki Jakości,

  • Prowadzenia i aktualizacji dokumentacji systemowej i operacyjnej – procedur i instrukcji obowiązujących w firmie,

  • Nadzoru nad prawidłowymi warunkami przechowywania produktów leczniczych,

  • Rozwiązywania wyzwań jakościowych,

  • Uczestnictwa w audytach wewnętrznych, certyfikujących i audytach Klienta,

  • Podejmowania działań audytowych oraz weryfikacji skuteczności wykonania,

  • Udziału w codziennej pracy związanej z utrzymaniem obowiązujących systemów jakości,

  • Współpracy z innymi działami w zakresie zarządzania i doskonalenia jakości w odniesieniu do realizowanej polityki operacyjnej,

  • Współpracy i komunikacji z klientami kontraktowymi.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – wymóg konieczny,

  • Znajomość systemów jakości np. ISO, GDP, GMP, HACCP,

  • Ukończone studia z zakresu zarządzania jakością i środowiskiem lub pokrewne,

  • Chęć rozwoju w dziedzinie szeroko pojętego zarządzania jakością,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Systematyczność, sumienność, dokładność i odpowiedzialność,

  • Zaangażowanie w powierzane projekty,

Mile widziane

  • Znajomość narzędzi jakościowych np. analiz ryzyka, zasad kwalifikacji i walidacji systemów,

  • Certyfikat audytora wewnętrznego.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony),

  • Dobrą atmosferę pracy wśród otwartych i kreatywnych osób,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość nauki i rozwoju (m.in. lekcje języka angielskiego, Akademia Rozwoju Fiege),

  • Atrakcyjny pakiet benefitów – bezpłatną opiekę medyczną, kartę Multisport, dobrowolne ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne