Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. jakości

Bergman Engineering Sp. z o.o.

  • Zehdenick, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna

Rekrutujemy dla

niemieckiej firmy oferującej, produkującej komponenty z obszaru e-mobility dla branży motoryzacyjnej.

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca ocena oraz dokumentacja wskaźników jakościowych

  • Tworzenie raportów, statystyk

  • Rozwiązywanie pojawiających się problemów jakościowych oraz stała redukcja kosztów

  • Wsparcie w rozwoju koncepcji jakościowych w obszarze produkcji seryjnej z wysokim poziomem integracji pionowej i procesami: tłoczenia/ wtrysku/ montażu

  • Wdrażanie oraz monitorowanie procesów jakościowych

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze jakości (mile widziana branża motoryzacyjna)

  • Znajomość standardów jakościowych IATF 16949, VDA

  • Znajomość programu SAP

  • Dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

  • Gotowość do podjęcia pracy w okolicach Berlina

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz lokalizacja pracy (60 km od Polskiej granicy)

  • Zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracęw firmie Bergman Deutschland

  • Pracę u naszego Klienta – strategiczny partner rozwojowy branży motoryzacyjnej, producent systemów łączenia ogniw baterii, zajmujący się produkcją narzędzi jak również obróbką metali oraz technologii tłoczenia i tworzyw sztucznych

  • Organizacja i pokrycie kosztów zakwaterowania

  • Dodatek urlopowy oraz dodatek świąteczny (w wysokości 150 euro brutto każdy)

  • Wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów (polskojęzyczny Koordynator)

  • Pomoc w uzyskaniu meldunku oraz ubezpieczenia

  • Przyjazne i atrakcyjne środowisko pracy

  • Rozwój w branży elektromobilności

  • Benefity

  • polskojęzyczny Koordynator

  • zakwaterowanie

  • program rekomendacji pracowników

Bergman Deutschland GmbH jako spółka Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i elektromobilności. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Deutschland GmbH koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

Przewiń do profilu firmy