Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. jakości

Reef Factory Sp. z o.o.O firmie

4 2006 000 brutto / mies.

Reef Factory Sp. z o.o.

Bydgoska 94

Niemcz (pow. bydgoski)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie najwyższej jakości produktu gotowego i procesów wewnętrznych poprzez definiowanie wymagań jakościowych i tworzenie planów kontroli;

  • Współpraca z działami Produkcji, Magazynu i Zaopatrzenia w zakresie kontroli i rozwiązywania problemów związanych z produkcją półfabrykatów i wyrobów gotowych;

  • Pomiar i zatwierdzanie pierwszych sztuk produkcyjnych;

  • Bieżąca kontrola półproduktów oraz wszystkich produktów gotowych pod kątem zgodności w wymaganiami jakościowymi/technicznymi, kontrola międzyoperacyjna na produkcji;

  • Bieżąca i natychmiastowa reakcja na każdą wykrytą niezgodność, analiza wadliwych produktów i komponentów;

  • Dokumentowanie wyników kontroli, analizę danych wejściowych i wyjściowych;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane techniczne;

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi, znajomość rysunku technicznego;

  • Umiejętność logicznego myślenia i wnioskowania;

  • Zaangażowanie i nastawienie na współpracę w zespole;

Mile widziane

  • 2-3 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z jakością w firmie produkcyjnej;

  • Znajomość narzędzi jakościowych (FMEA, 8D, 5WHY, SIX SIGMA);

  • Znajomość Kanban i Gant;

  • Znajomość branży elektronicznej;

To oferujemy

  • Pracę w miłym, młodym i doświadczonym zespole;

  • Praca w systemie jednozmianowym (7-15);

  • Nowe biuro zlokalizowane w Niemczu, obok przystanek linii międzygminnej 94;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (3000 - 4000 netto na umowę o pracę);

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Dostęp do wiedzy oraz najnowszych technologii IoT;

Reef Factory producent nowoczesnego sprzętu Smart (Internet of Thing), prowadzący dystrybucję swoich produktów w branży akwarystyki morskiej na całym świecie szuka kolejnej osoby do swojego zespołu zaangażowanych specjalistów.

Firma w rekordowym czasie wypuściła kilkanaście produktów na rynek i są one oceniane w branży na świecie na najbardziej innowacyjne.

To co wyróżnia firmę na tle innych na rynku pracodawców to to, że firma rozwija się w bardzo szybkim tempie co daje pracownikom zarówno opcję realnego rozwoju jak i realizowania wspólnych celów. Wypozycjonowana marka produktów oraz nowoczesne technologie przy których pracuje.

Przewiń do profilu firmy