Ta oferta pracy jest nieaktualna od 442 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Jakości

  • Nowy Tomyśl, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Phoenix Contact Wielkopolska Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą z branży elektrotechnicznej, liderem w technikach połączeń elektrycznych i automatyce przemysłowej, mającą 80 lat doświadczeń na świecie i ponad 20 lat działalności na rynku polskim.

    W związku z intensywnym rozwojem do Narzędziowni zajmującej się wytwarzaniem części do form wtryskowych oraz maszyn montażowych szukamy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Nowy Tomyśl

    Główne zadania:

    • Rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych oraz analiza ich przyczyn
    • Wdrażanie i monitorowanie działań zapewniających jakość wyrobów i procesów produkcyjnych
    • Doskonalenie standardów jakościowych
    • Nadzór nad środkami kontrolno-pomiarowymi
    • Współpraca z Kontrolerem Jakości odnośnie pomiarów części wytwarzanych w narzędziowni

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Znajomość procesów wytwarzania w obszarze narzędziowni (obróbka skrawaniem)
    • Mile widziana wiedza z zakresu wytwarzania form wtryskowych
    • Mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze zapewnienia jakości produkcji
    • Umiejętność wykorzystania metod i narzędzi jakościowych do rozwiązywania problemów jakościowych
    • Umiejętność obsługi maszyn i narzędzi pomiarowych
      (np. 3 osiowa maszyna sterowana numerycznie, mikroskop, suwmiarka, czujnik zegarowy)
    • Znajomość rysunku technicznego
    • Inicjatywa, analityczne myślenie, umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • Stabilną i ciekawą pracę w innowacyjnej, międzynarodowej organizacji
    • Różnorodne działania związane z rozwojem kompetencji
    • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
    • Częściowy zwrot kosztów dojazdu, powyżej odległości 30 km

    „Rozwiń skrzydła z Phoenix Contact Wielkopolska”

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku.

    Więcej informacji o nas znajdziesz na stronie internetowej www.phoenixcontact.pl

    Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych  przez Phoenix Contact Wielkopolska Sp. z o.o. z siedzibą  w Nowym Tomyślu, ul. Celna 5, kod poczt. 64-300,
    w celach niezbędnych dla potrzeb aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”