Ta oferta pracy jest nieaktualna od 32 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. jakości

  • Oborniki Śląskie, Siemianice (pow. trzebnicki), Wrocław, Trzebnica, Wołów, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    SPECJALISTA DS. JAKOSCI

    Miejsce pracy: Siemianice (k. Obornik Śląskich)

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Nadzór i uczestnictwo w rozwiązywaniu bieżących problemów jakościowych;
    • Statystyczna obróbka i analiza danych jakościowych;
    • Tworzenie raportów jakościowych (wewnętrzne problemy i reklamacje do dostawców);
    • Szkolenie pracowników z zagadnień jakościowych.

    OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku polskim i zagranicznym;
    • Umowę o pracę bezpośrednio z TechniSat;
    • Kartę żywieniową (do 190 zł miesięcznie);
    • Pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, świadczenia pieniężne i rzeczowe);
    • Szkolenia rozwijające kompetencje wymagane na stanowisku Specjalisty ds. Jakości;
    • Dobrą atmosferę pracy;
    • Bezpłatne dowozy z miejscowości: Żmigród, Grądzik, Powidzko, Przedkowice, Kaszyce Milickie, Kaszyce Wielkie, Prusice, Gola, Wilkowa, Żerkówek, Brzeg Dolny, Radecz, Bukowice, Rościsławice, Trzebnica, Marcinowo, Rzepotowice, Przecławice, Piekary, Kowale, Wilczyn, Wińsko, Wołów, Głębowice, Pełczyn, Skokowa, Osolin, Oborniki Śląskie.

    WYMAGANIA:

    • Znajomość komponentów elektronicznych oraz ich działania;
    • Umiejętność tworzenia statystyk w oparciu o dostępne bazy danych;
    • Umiejętność analitycznego myślenia.

    MILE WIDZIANE:

    • Wykształcenie elektroniczne;
    • Znajomość procesu montażu powierzchniowego SMT oraz przewlekanego THT;
    • Znajomość wymagań normy IPC A610 F;
    • Znajomość (komunikatywna w mowie i w piśmie) języka angielskiego lub niemieckiego;
    • Praca w dziale jakości

    CV można składać w zakładzie: TechniSat Digital Sp. z o.o.  Ul. Poznańska 2; Siemianice
    55-120 Oborniki Śląskie, tel. 71 310 42 27, 71 310 41 96

    lub za pomocą przycisku:

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do TechniSat Digital Sp. z o.o. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
    top

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TechniSat Digital Sp. z o.o. dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że dane osobowe zbierane są na zasadzie dobrowolności i przysługuje mi prawo do wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)