Oferta pracy

Specjalista ds. Jakości Obsługi Wypłaty Świadczeń

Unum Życie TUiR S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie codziennych audytów dotyczących kontroli jakości procesów i decyzji w związku ze zgłoszonymi wnioskami o wypłatę świadczeń,

  • Identyfikacja potrzeb szkoleniowych oraz zmian w wewnętrznych procesach i procedurach,

  • Sporządzanie raportów na potrzeby działu oraz innych komórek organizacyjnych,

  • Tworzenie i aktualizacja procedur oraz instrukcji wewnętrznych działu,

  • Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń i warsztatów dla pracowników działu.

Nasze wymagania

  • 2-3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku lub w likwidacji roszczeń,

  • Wykształcenie wyższe – mile widziane ekonomiczne, ubezpieczeniowe, prawnicze, audyt,

  • Znajomość przepisów prawa ubezpieczeniowego, przepisów regulujących obsługę reklamacji i skarg oraz dotyczących ochrony danych osobowych,

  • Znajomość produktów ubezpieczeniowych i ogólnych warunków ubezpieczenia,

  • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej i ustalania priorytetów,

  • Wysoka orientacja na potrzeby klienta,

  • Umiejętność pracy w zespole i zdolności interpersonalne,

  • Komunikatywność, , terminowość, skrupulatność, otwartość na zmiany,

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (MS EXCEL, MS WORD),

  • Znajomość jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • system kafeteryjny