Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Jakości Obsługi Wypłaty Świadczeń

Unum Życie TUiR S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie codziennych audytów dotyczących kontroli jakości procesów i decyzji w związku ze zgłoszonymi wnioskami o wypłatę świadczeń,
  • Identyfikacja potrzeb szkoleniowych oraz zmian w wewnętrznych procesach i procedurach,
  • Sporządzanie raportów na potrzeby działu oraz innych komórek organizacyjnych,
  • Tworzenie i aktualizacja procedur oraz instrukcji wewnętrznych działu,
  • Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń i warsztatów dla pracowników działu.

Nasze wymagania

  • 2-3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku lub w likwidacji roszczeń,
  • Wykształcenie wyższe – mile widziane ekonomiczne, ubezpieczeniowe, prawnicze, audyt,
  • Znajomość przepisów prawa ubezpieczeniowego, przepisów regulujących obsługę reklamacji i skarg oraz dotyczących ochrony danych osobowych,
  • Znajomość produktów ubezpieczeniowych i ogólnych warunków ubezpieczenia,
  • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej i ustalania priorytetów,
  • Wysoka orientacja na potrzeby klienta,
  • Umiejętność pracy w zespole i zdolności interpersonalne,
  • Komunikatywność, , terminowość, skrupulatność, otwartość na zmiany,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (MS EXCEL, MS WORD),
  • Znajomość jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • system kafeteryjny

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref: AUD/CLAIMS/08/2022

Specjalista ds. Jakości Obsługi Wypłaty Świadczeń, Warszawa