Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. jakości

COM40 Sp. z o. o. Sp. K.O firmie

  • Ociąż (pow. ostrowski)
    Ociąż (pow. ostrowski), wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z klientem/ odbiorcą zewnętrznym i wewnętrznym (w tym klientem anglojęzycznym) - prowadzenie rozmów na temat wymagań wobec jakości wyrobów
  • Obsługa i koordynowanie procesu reklamacyjnego, w tym weryfikacja zasadności reklamacji
  • Nadzorowanie terminowości podjętych działań korygujących
  • Prowadzenie analiz problemów jakościowych zgodnie z metodami jakościowymi stosowanymi w firmie
  • Obsługa reklamacji logistycznych

Nasze wymagania

  • Płynna komunikacja w języku angielskim (w mowie i piśmie)
  • Podstawowa znajomość arkusza kalkulacyjnego MS Excel
  • Dobra organizacja pracy własnej i samodyscyplina
  • Chęci pracy z ludźmi oraz umiejętność rzeczowego i konstruktywnego prowadzenia rozmów

Mile widziane

  • Znajomość narzędzi jakościowych i doświadczenie w zarządzaniu produkcją/ zarządzaniu jakością

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Wypłata na czas
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej LUX MED
  • Pakiet ubezpieczeń
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Kursy językowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • wyprawka dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

COM40 Sp. z o. o. Sp. K.

Jesteśmy częścią Grupy Firm Com40. Projektujemy i produkujemy, dostarczając klientom poprzez nasze wyroby wygodę i komfort , meble tapicerowane, materace, a także najwyższej jakości komponenty przeznaczone do ich wytwarzania. Idea nieustannego rozwoju i dbałości o jakość procesów przyświeca nam od lat. Wierzymy, że to właśnie ROZWÓJ jest gwarancją sukcesu grupy naszych firm.

Specjalista ds. jakości, Ociąż (pow. ostrowski)