Ta oferta pracy jest nieaktualna od 282 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. jakości

  • Opole, opolskie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma Brökelmann Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

SPECJALISTA DS. JAKOŚCI
Miejsce pracy: Opole

Idealnym kandydatem będzie osoba posiadająca wykształcenie wyższe techniczne oraz znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację - opcjonalnie języka angielskiego na tym samym poziomie.

Dodatkowo niezbędne będą:

  • znajomość rysunku technicznego,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • praktyczne umiejętności z zakresu obsługi ręcznych przyrządów kontrolno-pomiarowych np. wysokościomierza,
  • podstawowa wiedza z zakresu metrologii i techniki pomiarowej,
  • znajomość technik i narzędzi jakościowych tj. FMEA, SPC, MSA, PPAP,
  • znajomość technik rozwiązywania problemów tj. 8D, 5WHY,
  • obsługa współrzędnościowych maszyn pomiarowych.

W pracy na tym stanowisku ważnymi cechami są: dobra pamięć, podzielność uwagi, spostrzegawczość i systematyczność, a także umiejętność prawidłowej analizy danych i przekazywania wiedzy innym pracownikom firmy.

Doświadczenie w przemyśle motoryzacyjnym na stanowisku technicznym - mile widziane.

Obowiązki:

  • ustalanie kryteriów kontroli jakości oraz współpraca przy procesach wdrażania nowych produktów, w tym tworzenie dokumentacji jakościowej i instrukcji w celu zagwarantowania spełnienia wymagań jakościowych klientów zewnętrznych oraz wewnętrznych,
  • negocjacje z klientami oraz dostawcami odnośnie warunków kontroli i odbioru produktów oraz procesów,
  • nadzorowanie jakości produktów oraz procesów w czasie produkcji, nowych uruchomień oraz podczas auditów  produktu, procesu oraz auditów klienta,
  • analiza reklamacji klientów, podejmowanie działań korygujących i doskonalących.

W zamian oferujemy pracę w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie, stwarzającej możliwości rozwoju osobistego, podnoszenia kwalifikacji, rozwoju kompetencji i budowania kariery zawodowej.

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych w języku polskim lub niemieckim
klikając w przycisk "Aplikuj teraz" poniżej.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się