Ta oferta pracy jest nieaktualna od 500 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. jakości

  • Opole, opolskie
  • Specjalista
  • 2017-02-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Brökelmann Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. JAKOŚCI
    Miejsce pracy: Opole

    Idealnym kandydatem będzie osoba posiadająca wykształcenie wyższe techniczne oraz znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację - opcjonalnie języka angielskiego na tym samym poziomie.

    Dodatkowo niezbędne będą:

    • znajomość rysunku technicznego,
    • praktyczna znajomość pakietu MS Office,
    • praktyczne umiejętności z zakresu obsługi ręcznych przyrządów kontrolno-pomiarowych np. wysokościomierza,
    • podstawowa wiedza z zakresu metrologii i techniki pomiarowej,
    • znajomość technik i narzędzi jakościowych tj. FMEA, SPC, MSA, PPAP,
    • znajomość technik rozwiązywania problemów tj. 8D, 5WHY,
    • obsługa współrzędnościowych maszyn pomiarowych.

    W pracy na tym stanowisku ważnymi cechami są: dobra pamięć, podzielność uwagi, spostrzegawczość i systematyczność, a także umiejętność prawidłowej analizy danych i przekazywania wiedzy innym pracownikom firmy.

    Doświadczenie w przemyśle motoryzacyjnym na stanowisku technicznym - mile widziane.

    Obowiązki:

    • ustalanie kryteriów kontroli jakości oraz współpraca przy procesach wdrażania nowych produktów, w tym tworzenie dokumentacji jakościowej i instrukcji w celu zagwarantowania spełnienia wymagań jakościowych klientów zewnętrznych oraz wewnętrznych,
    • negocjacje z klientami oraz dostawcami odnośnie warunków kontroli i odbioru produktów oraz procesów,
    • nadzorowanie jakości produktów oraz procesów w czasie produkcji, nowych uruchomień oraz podczas auditów  produktu, procesu oraz auditów klienta,
    • analiza reklamacji klientów, podejmowanie działań korygujących i doskonalących.

    W zamian oferujemy pracę w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie, stwarzającej możliwości rozwoju osobistego, podnoszenia kwalifikacji, rozwoju kompetencji i budowania kariery zawodowej.

    Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych w języku polskim lub niemieckim
    klikając w przycisk "Aplikuj teraz" poniżej.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )