Specjalista ds. Jakości

Pasta Food Company Sp. z o.o.

  • Północna 12, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Północna 12

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie ocen wyrobów gotowych

  • Wykonywanie wymazów środowiskowych oraz odczytów

  • Opracowywanie, aktualizowanie dokumentacji jakościowej/ technologicznej

  • Opracowywanie i zatwierdzanie treści etykiet

  • Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym

  • Utrzymywanie i weryfikacja systemu HACCP

  • Kontrola procesu i zapisów, dopuszczenie wyrobów do handlu

  • Wykonywanie audytów wewnętrznych, nadzór nad przestrzeganiem procedur produkcyjnych

  • Udział w audytach zewnętrznych oraz certyfikujących

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: zarządzanie i inżynieria produkcji, zarządzanie jakością, technologia żywności, biotechnologia

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w branży spożywczej

  • Znajomość przepisów prawa żywnościowego, systemów HACCP, GMP, IFS

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word i Excel)

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Gotowość do pracy 3-zmianowej od poniedziałku do piątku

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę, bezpośrednio u pracodawcy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Pełne wdrożenie i przeszkolenie na stanowisku pracy

  • Premię frekwencyjną

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną

  • Pakiet socjalny (karty upominkowe, dofinansowanie do kart Multisport, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży, imprezy integracyjne)

  • Nielimitowany dostęp do produktów firmy w czasie godzin pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia; informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Znajdujemy się przy ul. Północnej 12. Do naszego zakładu dojedziesz autobusem MZK nr 13, 12, 18.

Pasta Food Company Sp. z o.o., międzynarodowa spółka specjalizująca się w produkcji dań gotowych, w związku ze stałym rozwojem poszukuje do swojego zakładu w Opolu kandydatów na stanowisko: SPECJALISTA ds. JAKOŚCI

Przewiń do profilu firmy