Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. jakości oprogramowania

Agora S.A.O firmie

  • łódzkie
    łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • HTML

  • CSS

  • Git

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie planów testów oraz realizacją testów,
  • projektowanie przypadków testowych,
  • wykonywanie scenariuszy testowych manualnych,
  • tworzenie i utrzymanie testów automatycznych,
  • raportowanie błędów,
  • ścisła współpraca z Programistami, Product Ownerem i Scrum Masterem.

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie jako tester oprogramowania,
  • znajomość języka Java w stopniu umożliwiającym tworzenie testów automatycznych,
  • znajomość frameworków do automatyzacji testów Selenium WebDriver,
  • znajomość HTML, CSS stopniu umożliwiającym badanie elementów frontendowych,
  • umiejętność wykonywania testów wydajnościowych,
  • znajomość systemów kontroli wersji (GIT),
  • znajomość metodologii testów oraz cyklu życia produktu,
  • skrupulatność, dokładność i spostrzegawczość.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość pracy zdalnej lub w naszej siedzibie w Warszawie,
  • pracę z nowoczesnymi technologiami, przy projektach webowych o dużym zasięgu i skali.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku

Dział IT Gazety Wyborczej poszukuje Specjalisty ds. jakości oprogramowania do zespołu deweloperskiego, rozwijającego serwis Wyborcza.pl oraz jego podserwisy. Dołącz do nas i twórz razem z nami jedną z najpopularniejszych stron tytułu prasowego w polskim internecie – Wyborcza.pl, europejskiego lidera cyfrowych subskrypcji.

Czekamy na Twoje CV!

  • Drodzy kandydaci, w trosce o Wasze zdrowie oraz zdrowie naszych pracowników wprowadziliśmy zmianę w przebiegu wszystkich procesów rekrutacyjnych. Spotkania rekrutacyjne odbywają się online za pomocą platformy Teams.

Specjalista ds. jakości oprogramowania, łódzkie