Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. jakości oprogramowania

X-Code Sp. z o.oO firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Redmine

Mile widziane

  • SQL

  • Jira

  • SoapUI

  • TestLink

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o jakość wytwarzanego oprogramowania.
  • Opracowywanie przypadków i scenariuszy testowych aplikacji.
  • Wykonywanie zaplanowanych testów.
  • Dokumentowanie wyników testów i raportowanie do przełożonego.
  • Współpraca z programistami i analitykami w celu efektywnej realizacji zadań testowych.
  • Tworzenie testów automatycznych i raportowanie ich wyników.
  • Dbałość o terminową i staranną realizację zadań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki informatyka/elektronika/rachunkowość.
  • Znajomość technologii produkcji i testowania oprogramowania.
  • Znajomość SQL.
  • Rozumienie zasad projektowania aplikacji internetowych i usability.
  • Doświadczenie w automatyzacji testów.
  • Dokładność, samodzielność, skrupulatność i dociekliwość.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Zdolność analitycznego myślenia.
  • Dobra organizacja czasu pracy.

  • Znajomość narzędzi: Testlink, Redmine, Selenium.
  • Umiejętność analizy kodu w języku C#
  • Doświadczenie w kontaktach z klientem.
  • Certyfikat ISTQB.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i doświadczenia.
  • Szansę rozwoju zawodowego poprzez pracę w gronie profesjonalistów i ekspertów a także udział w ciekawych zadaniach oraz projektach.
  • Formę zatrudnienia uzależnioną od preferencji pracownika.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Niekorporacyjną kulturę pracy - bezpośrednie kontakty z przełożonymi, koleżeńskie relacje wśród pracowników, transfer wiedzy między działami.
  • Zaplecze socjalne, m.in.: Kartę MultiSport, opiekę medyczną oraz grupowe ubezpieczenie na życie.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • pikniki rodzinne

Specjalista ds. jakości oprogramowania, małopolskie