Oferta pracy

Specjalista ds. jakości oprogramowania

Agora S.A.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • HTML

  • CSS

  • Git

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie planów testów oraz realizacją testów,

  • projektowanie przypadków testowych,

  • wykonywanie scenariuszy testowych manualnych,

  • tworzenie i utrzymanie testów automatycznych,

  • raportowanie błędów,

  • ścisła współpraca z Programistami, Product Ownerem i Scrum Masterem.

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie jako tester oprogramowania,

  • znajomość języka Java w stopniu umożliwiającym tworzenie testów automatycznych,

  • znajomość frameworków do automatyzacji testów Selenium WebDriver,

  • znajomość HTML, CSS stopniu umożliwiającym badanie elementów frontendowych,

  • umiejętność wykonywania testów wydajnościowych,

  • znajomość systemów kontroli wersji (GIT),

  • znajomość metodologii testów oraz cyklu życia produktu,

  • skrupulatność, dokładność i spostrzegawczość.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość pracy zdalnej lub w naszej siedzibie w Warszawie,

  • pracę z nowoczesnymi technologiami, przy projektach webowych o dużym zasięgu i skali.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Agora S.A.

Dział IT Gazety Wyborczej poszukuje Specjalisty ds. jakości oprogramowania do zespołu deweloperskiego, rozwijającego serwis Wyborcza.pl oraz jego podserwisy. Dołącz do nas i twórz razem z nami jedną z najpopularniejszych stron tytułu prasowego w polskim internecie – Wyborcza.pl, europejskiego lidera cyfrowych subskrypcji.

Przewiń do profilu firmy

Czekamy na Twoje CV!

  • Drodzy kandydaci, w trosce o Wasze zdrowie oraz zdrowie naszych pracowników wprowadziliśmy zmianę w przebiegu wszystkich procesów rekrutacyjnych. Spotkania rekrutacyjne odbywają się online za pomocą platformy Teams.