Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Specjalista ds. jakości oprogramowania

Vector SoftO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MSSQL

  • Mantis/Jira

  • SharePoint

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, projektowanie oraz dokumentowanie testów automatycznych oraz manualnych

  • Analizowanie wyników oraz wymagań do testów

  • Raportowanie zdiagnozowanych błędów i usterek

  • Współpraca z zespołem Developerów

  • Umiejętność tworzenia i zarządzania dokumentacją testów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (informatyka lub pokrewne kierunki techniczne)

  • Znajomość narzędzi do testów automatycznych

  • doświadczenie w zakresie testowania oprogramowania

  • Wiedza z obszaru cyklu wytwarzania oprogramowania

  • Znajomość MSSQL, Mantis/Jira, Sharepoint

  • Dobre tempo pracy

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

  • Dokładność i skrupulatność

Mile widziane

  • Umiejętność szybkiej adaptacji do nowych technologii i narzędzi

  • Znajomość języków skryptowych

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu

To oferujemy

  • Pracę nad ciekawymi i innowacyjnymi projektami informatycznymi dla największych instytucji z branży rozrywkowej, kulturalnej i sportowej

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Poznanie najnowszych, światowych technologii

  • Możliwość rozwoju w ramach struktury firmy

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

Vector Soft

Vector Software Sp. z o.o. jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie tworzenia systemów informatycznych. Nasza działalność skupia się w dwóch obszarach: współpracujemy z największymi firmami, dla których tworzymy systemy zarządzające sprzedażą biletów oraz rozwiązania im towarzyszące, a także dystrybuujemy i tworzymy oprogramowanie dla biur projektowych. Do grona naszych Klientów należą: biura branży projektowej, instytucje kulturalne, obiekty rozrywkowe oraz sportowe.

Stawiamy na profesjonalną obsługę naszych klientów, jak również na wizerunek, jaki tworzą nasi pracownicy.

Przewiń do profilu firmy