Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. jakości oprogramowania

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa – Państwowy Instytut Badawczy (NASK-PIB), poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: DDQA0318

    Opis stanowiska:

    • diagnozowanie oraz testowanie aplikacji (back-end i front-end),
    • wykonywanie testów manualnych, automatycznych oraz testów obciążenia systemów,
    • przygotowywanie scenariuszy i przypadków testowych,
    • automatyzacja testów,
    • prognozowanie błędów aplikacji,
    • dokumentowanie przeprowadzonych testów, raportowanie wyników prac,
    • zapewnienie zgodności wdrożenia aplikacji z ustalonymi standardami.

    Wymagania:

    • wyższe wykształcenie informatyczne lub pokrewne,
    • co najmniej 3 letnie doświadczenie w testowaniu aplikacji,
    • doświadczenie w automatyzacji testów,
    • znajomość narzędzi wspierających testowanie,
    • wysokie umiejętności planowania testów, budowania zestawów testowych, analizowania wyników testów oraz sporządzania raportów,
    • umiejętność programowania w języku Python,
    • umiejętność tworzenia zapytań SQL,
    • umiejętność administrowania systemem LINUX,
    • znajomość języka angielskiego.

    Atutem będzie posiadanie certyfikatu ISTQB

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę,
    • możliwość rozwoju i samorealizacji, szkolenia,
    • miłą atmosferę pracy oraz atrakcyjny pakiet socjalny.
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk Aplikuj.

    W zgłoszeniach prosimy powoływać się na numer ref.: DDQA0318, umieszczając go w temacie email.

    Prosimy również o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883 z póź. zm.)”.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.