Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. jakości owoców i warzyw

MAROL Sp. z o.o.O firmie

  • Kostrzyn

    Kostrzyn, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżący nadzór nad bezpieczeństwem i jakością produktów z kategorii owoców i warzyw

  • Kontrolowanie procesu produkcji u dostawców

  • Zapewnienie obsługi reklamacji produktów z kategorii owoców i warzyw

  • Zapewnienie zgodności oznakowania i składu produktu z wymogami prawnymi; tworzenie specyfikacji technicznych

  • Przygotowywanie raportów dotyczących przebiegu procesu produkcyjnego i współpracy z producentami (ilość i rodzaj zgłaszanych reklamacji, zwroty z Centrum Dystrybucyjnego)

Nasze wymagania

  • Znajomość rynku owoców i warzyw w Polsce

  • 2-3 lata doświadczenia zawodowego w podobnym obszarze

  • Uprawnienia z zakresu rzeczoznawstwa owoców i warzyw

  • Umiejętność elastycznego planowania pracy własnej i określania priorytetów

  • Rozwinięte zdolności analityczne

  • Dobra znajomość obsługi programu Excel

  • Zaangażowanie i motywacja do pracy

  • Prawo jazdy Kat B

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku

  • Ciekawy zakres obowiązków i zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów

  • Pracę w młodym i energicznym zespole

  • Swobodny dress code

  • Przyjazną atmosferę

  • Atrakcyjne warunki Pracowniczego Ubezpieczenia Grupowego

MAROL Sp. z o.o.

MAROL to firma z doświadczeniem w sektorze FMCG od 1992 roku. Jesteśmy głównym dostawcą asortymentu do sklepów sieci Chata Polska S.A., współpracujemy również z sieciami detalicznymi, sklepami indywidualnymi, hurtowniami i producentami. Obecnie posiadamy własne centrum dystrybucyjne oraz 3 oddziały regionalne. Wspólnie dbamy o najwyższą jakość obsługi klientów oraz intensywnie poszerzamy działalność zdobywając nowe rynki.

Przewiń do profilu firmy