Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Jakości Part 145

LS TECHNICS sp. z o.o.

Centralna 5

Pyrzowice (pow. tarnogórski)

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie i nadzór nad aktualnością dokumentacji technicznej Operatorów,

  • Weryfikacja, uaktualnienia oraz archiwizacja dokumentacji wewnętrznej i zewnętrznej,

  • Tworzenie rejestrów w zakresie Jakości Part 145,

  • Administrowanie platformą e-learningową w zakresie Part 145,

  • Prowadzenie baz danych audytów, zgłoszeń wewnętrznych i zewnętrznych,

  • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby działu,

  • Opracowanie biuletynów wewnętrznych,

  • Prowadzenie komunikacji mailowej w sprawach bieżących dot. Jakości Part 145.

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum średnie wykształcenie,

  • Posiadasz doświadczenie w obszarze audytowania,

  • Płynnie poruszasz się w środowisku Microsoft Office (Excel, Word, Outlook),

  • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,

  • Uzyskasz zaświadczenie o niekaralności (z KRK – warunek konieczny).

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z systemem zarządzania jakością.

To oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie z branży lotniczej,

  • Pakiet świadczeń socjalnych, w tym zniżki na bilety lotnicze PLL LOT.

O nas

Rozwiń skrzydła! Dołącz do zespołu profesjonalistów, dbających o sprawność techniczną samolotów. Obsługujemy maszyny z rodziny Airbus, Boeing, Embraer i Bombardier. Jesteśmy obecni na 7 polskich lotniskach, ale usługi świadczymy w wielu miejscach na całym świecie – wszędzie tam, gdzie są nasi klienci.

Jesteśmy członkiem Polskiej Grupy Lotniczej. Szkolimy i podnosimy kwalifikacje mechaników lotniczych, kształcimy przyszłe kadry w branży lotniczej, szukamy talentów. Gwarantujemy współpracę opartą na jasnych zasadach. Zapewniamy realizację ciekawych zadań w przyjaznym, międzynarodowym środowisku pracy.