Oferta pracy

Specjalista ds. Jakości

Arvato PolskaO firmie

  • Parzniew (pow. pruszkowski)

    Parzniew (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kontrola jakościowa komponentów i produktów z wykorzystaniem bazy danych klienta i zgodnie z procedurami klienta,

  • zbieranie i analiza danych logistycznych niezbędnych do monitorowania kluczowych wskaźników efektywności,

  • sporządzenie zestawień i raportów na potrzeby klienta oraz przełożonych,

  • Bieżące rozpatrywanie wpływających reklamacji z uwzględnieniem i sprawdzaniem bieżącego stanu magazynowego,

  • kontakt z klientem w obszarze powierzonych obowiązków,

  • szkolenia pracowników,

  • wdrażanie projektów jakościowych,

  • wdrażanie i nadzór komponentów Lean Management.

Nasze wymagania

  • doświadczenia na stanowisku związanym z kontrolą jakości (mile widziane w firmie logistycznej),

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dobrej znajomości programu Microsoft Office Excel na poziomie średniozaawansowanym,

  • umiejętność przekazywania wiedzy i informacji,

  • komunikatywność,

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku (6-14, 14-22)

  • mile widziana znajomość programu SAP, narzędzi jakościowych oraz Lean Management.

To oferujemy

  • Umowę o pracę dzięki której będziesz mógł czuć się stabilnie i bezpiecznie

  • Kompleksowe szkolenie wstępne dzięki czemu będziesz w pełni przygotowany do podjęcia pracy

  • Bezpłatne szkolenia pozwolą Ci się wspinać po szczeblach kariery naszej firmy

  • U nas nie będziesz czekać na specjalistów medycznych, nasz pakiet prywatnej opieki medycznej pozwoli Ci na kontakt z lekarzem bez wychodzenia z domu

  • Korzystając z karty MultiSport będziesz mógł rozwinąć swoje hobby lub aktywnie wypocząć po pracy

  • Będziemy razem z Tobą świętować Twoje urodziny, dlatego mamy dla Ciebie wyjątkowy prezent!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • świętowanie urodzin