Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Jakości

Żabka Polska Sp. z o.o. O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Twoje zadania:

  • nadzór nad jakością i bezpieczeństwem asortymentu oferowanego w sieci
  • kwalifikacja dostawców
  • audyty dostawców wraz z raportowaniem
  • kompleksowa obsługa procesu reklamacyjnego (reklamacje od Klienta zewnętrznego oraz wewnętrznego)
  • współpraca z laboratoriami w zakresie analizy produktów
  • aktywny udział w testach sensorycznych produktów
  • monitorowanie i komunikowanie zmian w prawie żywnościowym
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemu HACCP

Oczekujemy od Ciebie:

  • 4-letniego doświadczenia w pracy w dziale kontroli jakości, w tym doświadczenia audytorskiego
  • znajomości procesów technologicznych produkcji żywności
  • znajomości systemu ISO 22 000
  • wiedzy z zakresu prawa żywnościowego
  • doskonałej organizacji czasu pracy oraz myślenia przyczynowo – skutkowego
  • znajomości języka angielskiego
  • aktywnego prawa jazdy
  • umiejętności pracy w zespole

Ogłoszenie archiwalne