Oferta pracy

Specjalista ds. Jakości

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
POLSKA GRUPA FARMACEUTYCZNA S.A.
Przez 30 lat łączymy producentów z farmaceutami. Jesteśmy hurtownią farmaceutyczną,
należącą do największej grupy spółek z sektora ochrony zdrowia w Polsce, Grupy Pelion.

ZAKRES ZADAŃ:

  • Wdrożenie i bieżące koordynowanie funkcjonowania Systemu Jakości w Hurtowni,
  • Opracowywanie dokumentacji Systemu Jakości (procedur i instrukcji),
  • Przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych pracowników w zakresie Systemu Jakości,
  • Przeprowadzanie wewnętrznych audytów jakościowych,
  • Wykonywanie innych zadań powierzanych w codziennych działaniach przez kierownictwo firmy,
  • Przestrzeganie i realizowanie zadań zgodnie z zapisami dokumentacji SJ oraz procedur i instrukcji obowiązujących w PGF S.A.

WYMAGANIA

  • Mile widziane wykształcenie z zakresu zarządzania jakością,
  • Mile widziany minimum dwuletni staż pracy w aptece lub hurtowni farmaceutycznej,
  • Znajomość wymagań Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się,
  • Skrupulatność i odpowiedzialność,
  • Komunikatywność,
  • Znajomość Pakietu MS Office (w szczególności Excel).

OFERUJEMY:

  • ubezpieczenie lekowe – 80% rabatu na leki na receptę
  • karta sportowa
  • owocowy dzień raz w miesiącu
  • ubezpieczenie zdrowotne od dwóch operatorów
  • dostęp do platformy z ebookami i audiobookami
  • dofinansowanie do okularów
  • prywatna opieka medyczna
  • karty upominkowe
  • dofinansowanie do wypoczynku

ETAPY REKRUTACJI

  1. ROZMOWA TELEFONICZNA
    Jeśli Twoje kompetencje będą zgodne z wymaganymi na tym stanowisku, zadzwonimy do Ciebie i zadamy kilka pytań, które nasunęły się nam na podstawie Twojego CV. Rozmowa potrwa około 15-30 minut.
  2. SPOTKANIE
    Online lub spotkanie bezpośrednie z Rekruterem oraz Menedżerem obszaru, do którego aplikujesz.
  3. TEST
    W ramach rekrutacji możemy poprosić Cię o wypełnienie testu online. Dział HR przekaże Ci wszystkie szczegóły na jego temat.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy