Oferta pracy

Specjalista ds. Jakości

ARGENTAO firmie

ARGENTA

Polska 114

Poznań

Jesteśmy firmą z ponad 20-letnią tradycją na rynku. W związku z dynamicznym rozwojem struktur sprzedaży oraz poszerzeniem oferty asortymentowej, poszukujemy komunikatywnych, kreatywnych i otwartych na nowe pomysły Kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. JakościNumer ref.: Miejsce pracy: Poznań

ZAKRES ZADAŃ:

  • przygotowanie i nadzór nad tworzeniem dokumentacji jakościowej
  • koordynacja działań z zakresu zarządzania i kontroli jakości we wszystkich obszarach firmy
  • tworzenie procedur i instrukcji jakościowych, optymalizacja procesów firmowych
  • weryfikacja dokumentacji w zakresie spełnienia procedur jakościowych
  • prowadzenie i Nadzór działań korygujących, zapobiegawczych i innych w ramach ciągłego doskonalenia
  • przeprowadzanie audytów kontrolnych w zakresie jakości procedur
  • sprawdzanie zgodności wymagań polityki jakości

WYMAGAMY:

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunkowe
  • min. 3-5-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny!
  • dobrej znajomości programów z Pakietu MS Office – Excel, Word, PowerPoint
  • samodzielności i zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań
  • dobrej organizacji pracy i komunikatywności
  • wysokiej kultury osobistej, elastyczności i kreatywności

OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w gronie długoletnich pracowników
  • System premiowy dostosowany do stanowiska
  • Kartę Multisport
  • Opiekę medyczną Lux-Med
  • Wczasy pod gruszą
  • Dofinansowanie do imprez kulturowo-sportowych
  • Premie świąteczną
  • Szkolenia
     międzynarodowe
  • Dofinansowanie studiów i kursów

Jesteś ciekawy jak wyglądają poszczególne etapy rekrutacji i chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Zajrzyj na nasz profil pracodawcy!

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Administratorem danych jest Argenta Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Polskiej 114. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy