Oferta pracy

Specjalista ds. Jakości

Klient Pracuj.plO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja działań związanych z funkcjonowaniem systemów, procesów i programów, w tym szkoleniowych, mających na celu zagwarantowanie bezpieczeństwa i wysokiej jakości wszystkich wyrobów zakładu produkcyjnego (m.in. przygotowywanie specyfikacji wyrobów gotowych, analiza wskaźników i statystyk jakościowych, udział w analizie sensorycznej wyrobu gotowego)

  • dbanie o stałe podnoszenie standardów bezpieczeństwa i jakości zarówno surowców, opakowań, jak i wyrobów gotowych w całym łańcuchu dostaw (m.in. udział w zadaniach dotyczących utrzymania zasad GMP/GHP, systemu HACCP, Food Defence)

  • przeprowadzanie szkoleń dla pracowników w zakresie bezpieczeństwa jakości żywności

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego (mikrobiologia, biologia, technologia żywności, biotechnologia)

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, najchętniej w firmie z sektora FMCG

  • Znajomość systemu HACCP, systemów zarządzania jakością (IFS, BRC, FSSC), technologii żywności, prawa żywnościowego

  • Umiejętności przeprowadzania auditów wewnętrznych i dostawców

  • Samodzielności w wykonywaniu obowiązków i bardzo dobrej organizacji pracy i orientacji na cele

  • Umiejętności efektywnego działania pod presją czasu

  • Umiejętności otwartej komunikacji

  • Swobodnej komunikacji w języku angielskim

To oferujemy

Możliwość pracy w nowoczesnej i międzynarodowej organizacji

Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę i elastyczny czas pracy

Różnorodny pakiet świadczeń socjalnych, w tym. m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie posiłków w pracy, platforma kafeteryjna, PPE

Stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie posiłków w pracy

  • system kafeteryjny

Klient Pracuj.pl

Jesteśmy dużą firmą produkcyjną z kapitałem zagranicznym. Nasza fabryka zlokalizowana jest w okolicy Poznania (Zachód).

Przewiń do profilu firmy