Oferta pracy

Specjalista ds. Jakości

SKIDDOU POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Kopanina 34, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

SKIDDOU POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kopanina 34

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie wytycznych do instrukcji, etykiet i opakowań produktów

  • Zapewnienie najlepszej jakości naszych produktów

  • Kontakt z laboratoriami badawczymi i instytucjami państwowymi

  • Monitorowanie regulacji prawnych dotyczących bezpieczeństwa i oznakowania produktów

  • Zbieranie dokumentacji związanej z jakością i bezpieczeństwem produktów od dostawców

  • Kontakt z dostawcami

  • Współpraca z innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki chemiczne lub techniczne)

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym (w szczególności w piśmie)

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Skrupulatność, sumienność, samodyscyplina, rzetelność, komunikatywność, zaangażowanie

  • Dobra organizacja pracy

  • Mile widziana znajomość przepisów europejskich i krajowych dotyczących artykułów dziecięcych

  • Mile widziana umiejętność tworzenia wytycznych do instrukcji, etykiet i opakowań produktów oraz analizy dokumentacji produktów w zakresie: raportów z testów, etykiet, instrukcji, deklaracji

To oferujemy

  • Stanowisko i poziom wynagrodzenia dostosowane do posiadanego doświadczenia zawodowego (Starszy Specjalista LUB Młodszy Specjalista)

  • Elastyczne godziny pracy

  • Stabilne warunki współpracy w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Dofinansowanie prywatnej opieki medyczna (Medicover) i karty Multisport, ubezpieczenie grupowe, zniżki pracownicze (w tym: na posiłki w bistro w biurowcu)

  • Przyjazna atmosfera pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • zniżki w bistro w biurowcu

skiddoü to marka stworzona, by sprawiać uśmiech – zarówno na twarzach dzieci, jak i rodziców. Główną inspiracją jest skandynawska stylistyka tak uwielbiana przez współczesność. Nasze produkty i akcesoria pełnią nie tylko funkcję bohaterów codzienności, ale również ozdobną, designerską, dodającą charakteru i odmieniającą dziecięce wnętrza. W ofercie naszej marki dostępne są wózki, foteliki samochodowe, łóżeczka, bujaczki, krzesełka do karmienia, maty edukacyjne, torby, akcesoria i to, co dla maluchów najważniejsze – zabawki. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo najmłodszych, korzystając z odpowiednich materiałów, rozwiązań i technologii. Oczywiście nie zapominamy o tym, co nadaje chwilom blasku – o uśmiechu.

Poszukujemy uśmiechniętych, zaangażowanych i sumiennych osób, które będą razem z nami budować i rozwijać naszą markę

Przewiń do profilu firmy