Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Jakości

Bridgestone Poznań Sp. z o.o.O firmie

Bridgestone Poznań Sp. z o.o.

Bałtycka 65

Nowe Miasto

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • stałe doskonalenie Systemu Zapewnienia Jakości,
  • przygotowanie i nadzorowanie dokumentacji,
  • obsługa klientów pod kątem wymagań jakościowych,
  • przygotowanie dokumentacji zatwierdzania części do produkcji (PPAP),
  • podejmowanie działań zapobiegawczych i korygujących,
  • analiza przyczyn problemów i skuteczne poszukiwanie rozwiązań,
  • przeprowadzenie wewnętrznych audytów jakościowych wg wymagań IATF 16949:2016,
  • ocena systemów pomiarowych,
  • statystyczna ocena procesu/wyrobu, ocena wskaźników zdolności procesów,
  • przygotowywanie raportów jakościowych,
  • ocena ryzyka w procesie produkcyjnym i systemie jakości,
  • prowadzenie szkoleń,
  • nadzór jakościowy nad procesem produkcyjnym,
  • obsługa audytów drugiej i trzeciej strony.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne/jakościowe,
  • doświadczenie w pracy z Systemami Jakości,
  • preferowana znajomość wymagań w przemyśle „automotive”,
  • uprawnienia audytorskie, preferowane IATF 16949,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w mowie i piśmie,
  • znajomość języka polskiego na poziomie zaawansowanym w mowie i piśmie,
  • dobra znajomość programów MS Office,
  • praktyczna znajomość statystycznych metod sterowania procesem,
  • znajomość narzędzi jakościowych (tzw.’core tools’),
  • umiejętność analizy i syntezy,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • elastyczność i zorientowanie na cel,
  • umiejętność planowania i organizacji,
  • umiejętność współpracy,
  • efektywna komunikacja interpersonalna,
  • pracowitość, uczciwość i duże poczucie odpowiedzialności.

To oferujemy

  • możliwość zdobywania doświadczeń zawodowych w międzynarodowej firmie,
  • możliwość poznania procesów w dużej organizacji,
  • pracę w profesjonalnym i dynamicznym środowisku,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • dofinansowanie posiłków w zakładowej kantynie oraz świeże owoce,
  • program rekomendacji pracowniczych.

Benefity

  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • firmowa biblioteka
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

Bridgestone jest światowym producentem opon do samochodów osobowych, pojazdów z napędem 4x4, ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych, pojazdów terenowych, ciągników i maszyn rolniczych, motocykli i skuterów, sportów motorowych i samolotowych, które są sprzedawane głównie pod markami Bridgestone, Firestone i Dayton. Dzięki wiodącej technologii Bridgestone jest głównym dostawcą oryginalnego wyposażenia wszystkich wiodących producentów samochodów osobowych: VW, Grupa Ford, BMW, Mercedes, GM, Peugeot, Renault, Toyota, Grupa Fiat oraz do producentów ciężarówek jak Mercedes, Renault, Volvo, Scania, MAN, DAF, Iveco. Japoński koncern założony w 1931 roku, dysponuje obecnie ponad 170 fabrykami na całym świecie i zatrudnia powyżej 140.000 pracowników.

Bridgestone Poznań jest jedną z najnowocześniejszych fabryk koncernu na świecie. Zatrudnia niemal 2000 pracowników i produkuje ponad 500 rodzajów zaawansowanych technologicznie opon dla najbardziej znanych marek aut osobowych oraz 4x4. Więcej informacji o Bridgestone Poznań można znaleźć na stronie http://bridgestone-poznan.pl/

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert klikając w przycisk Aplikuj / Aplikuj szybko

Specjalista ds. Jakości, Bałtycka 65, Nowe Miasto, Poznań