Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

specjalista ds. jakości

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 31.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Szukasz pracy w firmy produkcyjnej z zagranicznym kapitałem, w której Twoje doświadczenie i kompetencje zostaną docenione? Aplikuj!

    Lokalizacja pracy: Murowana Goślina

    Nr ref.: /336/11/2018/PF/34954
    Poznań
    oferujemy
    • umowę o pracę
    • pracę w stałych godzinach biurowych
    • prywatną opiekę medyczną Medicover
    • dofinansowanie do dojazdów do pracy
    • możliwość korzystania z karty Multisport
    • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowe Generali dla pracownika i członków rodziny
    zadania
    • zapewnienie jakości produktu w całym cyklu życia produktu (projekt – produkcja seryjna)
    • uczestnictwo w projektach wdrożeniowych nowych produktów
    • nadzór nad reklamacjami od klientów zewnętrznych
    • analizowanie i rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych
    • nadzór nad działami korygującymi
    • inicjowanie działań prewencyjnych i usprawnień procesu i produktu
    • inicjowanie reklamacji do dostawców części

    oczekujemy
    • znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację
    • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki techniczne)
    • znajomości narzędzi rozwiązywania problemów
    • znajomości rysunku technicznego
    • znajomości narzędzi jakościowych
    • znajomości normy ISO
    • samodzielności i zaangażowania w powierzone zadania

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47