Oferta pracy

Specjalista ds. Jakości Produkcji

Mabuchi Motor PolandO firmie

  • Adolfa Mitery 14, Bochnia
    Bochnia, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Mabuchi Motor Poland

Adolfa Mitery 14

Bochnia

Twój zakres obowiązków

  • Stałe monitorowanie wskaźników jakościowych

  • Analiza i rozwiązywanie problemów jakościowych w procesie produkcji

  • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji (głównie: raportów jakościowych)

  • Projektowanie, proponowanie i wdrażanie działań zapobiegawczych we współpracy z Działem Inżynieringu

  • Bieżące reagowanie na problemy związane ze wskaźnikami jakościowymi

  • Inicjowanie działań poprawiających jakość

  • Koordynacja działań korygujących (np. organizowanie sortowania)

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie min. średnie techniczne

  • Doświadczenie w analizowaniu i rozwiązywaniu problemów jakościowych

  • Samodzielność, inicjatywa w działaniu, umiejętność efektywnego działania pod presją czasu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

MABUCHI MOTOR jest japońskim producentem silników elektrycznych. Produkcja na poziomie 1,4 mld szt. rocznie plasuje spółkę na pierwszym miejscu na świecie w tym segmencie rynku.

Przewiń do profilu firmy