Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Jakości Produkcji – Kierownik Laboratorium

THOMAS PRAEFAB MIĘDZYRZECZ SP. Z O.O.O firmie

  • Międzyrzecz, lubuskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

THOMAS PRAEFAB MIĘDZYRZECZ SP. Z O.O.

Budowlanych 9

Międzyrzecz

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie i modyfikowanie receptur,
  • kontrola przestrzegania ustalonych recept,
  • nadzorowanie terminów sprawdzania przyrządów kontrolno – pomiarowych,
  • doradztwo technologiczne (m.in. przygotowywanie wycen kontraktów, dokumentacji jakościowej, udział w negocjacjach handlowych z dostawcami),
  • zamawianie i kontrola jakości materiałów (cement, kruszywa, chemia budowlana),
  • współpraca z dostawcami,
  • nadzór nad dokumentacją, udział w tworzeniu procedur i instrukcji w obszarze Zarządzania Jakością zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi,
  • sporządzanie rocznej oceny funkcjonowania Systemu Zarządzania Jakością,
  • planowanie, organizowanie i nadzorowanie auditorów wewnętrznych,
  • wnioskowanie i przeprowadzanie audytów jakości u dostawców oraz sprawowanie nadzoru nad ich przebiegiem,
  • przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji oraz podejmowanie działań w celu określenia przyczyn ich powstania,
  • instruktaż i doradztwo dla pracowników produkcyjnych,
  • udział w audytach zewnętrznych i wewnętrznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym, inżynierii materiałowej lub kierunki pokrewne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu technologii betonu,
  • znajomość obsługi programów pakietu MS Office,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość i umiejętność stosowania aktualnych norm,
  • umiejętność doskonałej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów. zaangażowanie, samodzielność, fachowość, innowacyjność, analityczne myślenie,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pakiet medyczny.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Spółka thomas praefab jest niemieckim koncernem zajmującym się produkcją oraz montażem budynków prefabrykowanych (keramzytobetonowych i betonowych). Specjalizujemy się w budownictwie jednorodzinnym i wielorodzinnym, produkujemy także budynki dla przemysłu i rolnictwa. Wieloletnia działalność na różnych rynkach uczyniła z nas doświadczonego i godnego zaufania partnera dla naszych klientów.

Specjalista ds. Jakości Produkcji – Kierownik Laboratorium, Budowlanych 9, Międzyrzecz