Specjalista ds. Jakości Produktów Przemysłowych

  • Swadzim (pow. poznański), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-07-24
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 2018-08-23)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Muszkieterów to 3051 niezależnych przedsiębiorców zarządzających supermarketami pod 6 szyldami w 4 krajach Europy. Obecnie Muszkieterowie kierują prawie 3 600 punktami sprzedaży i zatrudniają ponad 146 000 pracowników. W Polsce Grupa liczy 300 przedsiębiorców, którzy są właścicielami 232 supermarketów spożywczych Intermarché oraz 153 supermarkety “Dom i Ogród” Bricomarché. Z obrotami przekraczającymi 6,52 mld złotych Muszkieterowie są liderami na rynku supermarketów.

    Centrala sieci Intermarché i Bricomarché poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Swadzim (pow. poznański)

    Główne zadania:

    • Rozpatrywanie reklamacji jakościowych zgłaszanych ze sklepów Intermarché - weryfikacja towaru zwróconego,
    • Przeprowadzanie kontroli oraz sprawdzanie dostaw,
    • Utrzymywanie kontaktu z dostawcami i przedstawicielami sklepów,
    • Wystawianie korekt faktur za zwrócony towar,
    • Współpraca z innymi działami firmy.

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie (preferowane z zakresu jakości i/lub towaroznawstwa)
    • Min. 1 rok doświadczenie w pracy na magazynie,
    • Bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office,
    • Komunikatywność, szybkość i skrupulatność,
    • Gotowość do podjęcia pracy fizycznej,
    • Znajomość języka angielskiego i/lub francuskiego będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku,
    • Bogaty pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karty rozrywkowo-sportowe, autobus pracowniczy i inne),
    • Możliwości rozwoju zawodowego w ramach Grupy Muszkieterów.

    Klikając w przycisk "Aplikuj" zgadasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji przez spółkę ITM Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Swadzimiu, ul. św. Mikołaja 5, 62-080 Tarnowo Podgórne.