Oferta pracy

Specjalista ds. Jakości Produktów (umowa na zastępstwo)

Carrefour Polska Sp z o.o.O firmie

  • Targowa 72, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Carrefour Polska Sp z o.o.

Targowa 72

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzasz do sprzedaży produkty marki własnej Carrefour (produkty świeże),

  • zatwierdzasz produkty pod kątem jakości i bezpieczeństwa (dokumentacja techniczna, badania labo, testy sensoryczne) oraz strategią firmy,

  • wycofujesz produkty niezgodne oraz odpowiadasz na reklamacje klientów,

  • współpracujesz z Inspekcjami Państwowymi - odpowiadasz na wyniki kontroli,

  • współpracujesz z dostawcami, usługobiorcami zewnętrznymi,

  • śledzisz i wdrażasz nowe przepisy prawne z zakresu bezpieczeństwa produktów,

  • przeprowadzasz szkolenia i dbasz o rozwój współpracowników (ekipa, partnerzy, inne działy wewnętrzne),

  • prowadzisz dobre praktyki i projekty CSR dotyczące produktów.

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe (kierunki dotyczące żywności i żywienia, jakości żywności),

  • masz doświadczenie min. 1 rok przy kreacji produktów marki własnej,

  • posiadasz wiedzę z tematyki związanej z bezpieczeństwa żywności,

  • znasz przepisy prawne dotyczące produkcji, transportu i dystrybucji żywności,

  • posiadasz zaświadczenie audytora zewnętrznego IFS / BRC / HACCP,

  • znasz bardzo dobrze język angielski,

  • wykazujesz się inicjatywą i zaangażowaniem w wykonywanych zadaniach,

  • masz wysokie umiejętności komunikacyjne,

  • jesteś osobą samodzielną, odpowiedzialną i potrafiącą pracować w zespole.

To oferujemy

  • umowę na zastępstwo,

  • pracę w miejscu, gdzie cenimy zaangażowanie, inicjatywę oraz zmysł handlowy,

  • szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym,

  • ścieżkę kariery, którą możesz samodzielnie kształtować,

  • zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,

  • wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji, finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne,

  • pracę z perspektywami w firmie działającej w Polsce ponad 20 lat.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka dla dziecka