Oferta pracy

Specjalista ds. Jakości Produktu

MASK AUTHORITY sp. z o.o.O firmie

  • Targowa 4, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

MASK AUTHORITY sp. z o.o.

Targowa 4

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie i analiza dokumentacji systemowej w celu rozwiązania problemów jakościowych

  • Inicjowanie programów rozwojowych, modernizacyjnych oraz organizacyjnych w celu poprawy jakości pracy i wyrobów, obniżenia kosztów, poprawy wydajności produkcji

  • Terminowe i rzetelne opracowywanie dokumentów sprawozdawczych i analitycznych

  • Terminowe opracowywanie reklamacji klienta

  • Współudział przy ustalaniu działań korygujących i zapobiegawczych oraz przy tworzeniu dokumentacji produktu dla klienta

  • Ciągłe doskonalenie procesów oraz systemów jakościowych w odniesieniu do wydajności, kosztów i jakości przy zastosowaniu narzędzi jakości

  • Współudział przy opracowywaniu /aktualizacji FMEA

  • Przygotowanie i aktywny udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe (preferowane kierunki:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy w obszarze jakości

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego- wymóg konieczny

  • Znajomość narzędzi i metod jakościowych - 8D, Pareto, SPC

  • Znajomość normy ISO 9001 oraz ISO 13485

  • Znajomość Minitab, analiz P-/D- FMEA będzie znaczącym atutem

  • Samodzielność, dbałość o szczegóły, umiejętności analityczne

  • Zorientowanie na proces i cel

To oferujemy

  • Ubezpieczenie na życie

  • Opieka medyczna (Luxmed)

  • Karta sportowa (Multisport)

  • Nielimitowana woda/kawa/herbata

  • Parking

  • Dofinansowanie do szkoleń

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Mask Authority Sp. z o.o. jest nowopowstałą spółką grupy TB International. Jej głównym celem jest realizacja projektów związanych z produkcją maseczek medycznych jak i maseczek typu N95. Skupiamy się na tym by sprostać najwyższym standardom w klasie ISO, dlatego produkcja odbywa się przy użyciu nowoczesnego sprzętu w pomieszczeniach typu clean room.

Przewiń do profilu firmy