Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Jakości Produktu

vidaXL Logistics Services Sp. z o.o.

  • Września

    Września, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie techniczne działu obsługi klienta,

  • opracowywanie nowych rozwiązań technicznych

  • analiza reklamacji produktu (artykuły z branży mebli oraz wyposażenia ogrodu)

  • ulepszanie produktu,

  • współpraca z działem logistyki w szczególności z działem zwrotów,

  • bliska współpraca z działem obsługi klienta (Europa, Azja).

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe o profilu technicznym,

  • umiejętności techniczne (rysunek techniczny, geometria, widzenie przestrzenne),

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (pismo i mowa),

  • wysoki stopień samodzielności i pracy wg. ustalonych celów,

  • umiejętność pracy w szybko zmieniającym się otoczeniu,

  • praca w zespołach międzynarodowych z uwzględnieniem różnych kultur,

  • doświadczenie w pracy w obszarach kontroli jakości, obsługi klienta, e-commerce

To oferujemy

  • Elastyczny czas pracy

  • Prywatna opieka zdrowotna

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dodatek Transportowy

  • Darmowe napoje w automatach

  • Możliwość przystąpienia do pakietu Multisport

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dofinansowanie wakacji, świąt

  • Paczki świąteczne

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

vidaXL to dynamiczna, międzynarodowa firma, która ceni ambitne i ciekawe świata osoby i oferuje im możliwości rozwoju. Jeżeli chcesz stać się częścią międzynarodowej organizacji, która właśnie otwiera centrum logistyczne i poszukujesz dynamicznego środowiska pracy – nie wahaj się – APLIKUJ!

Nasza międzynarodowa kultura z pewnością łączy takie cechy jak: ambicja, satysfakcja z pracy oraz optymalne wykorzystywanie możliwości

Przewiń do profilu firmy