Ta oferta pracy jest nieaktualna od 60 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. jakości- produkty elektroniczne

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SPECJALISTA DS. JAKOŚCI
    PRODUKTY ELEKTRONICZNE

    poszukiwany!
    Jesteśmy dystrybutorem komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej. Od 27 lat konsekwentnie budujemy swoją pozycję w Europie i na świecie. Obsługujemy klientów z ponad 130 krajów, a dzięki nowoczesnemu magazynowi wysyłamy około 3700 paczek dziennie. Zatrudniamy ponad 600 pracowników w Polsce i spółkach zależnych.
    Miejsce pracy: Łódź

    Zakres obowiązków obejmuje:

    • laboratoryjne badania produktów elektronicznych;
    • analiz owanie reklamacji;
    • kontrolę procedur magazynowych;
    • sporządzanie raportów pokontrolnych.

    Czego oczekujemy:

    • wykształcenia minimum średniego technicznego (preferowany profil: elektroniczny, mechtroniczny lub elektryczny);
    • uprawnień elektrycznych grupa E i D (pomiary);
    • umiejętności czytania schematów ideowych;
    • doświadczenia w pracach serwisowych;
    • umiejętności posługiwania się aparaturą kontrolno-pomiarową;
    • umiejętności obsługi pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem Excela;
    • znajomości języka angielskiego w stopniu podstawowym.

    Co oferujemy?

    Szkolenia i kursy językowe
    Pracę
    w międzynarodowym środowisku
    Integracje
    Prywatną opiekę medyczną
    Karty sportowe
    Kasę zapomogową
    Wczasy pod gruszą, karty prepaid
    Sekcje sportowe
    Parking dla rowerów
    Dofinansowanie posiłków
    Świeże owoce
    i jogurty
    I o wiele więcej...
    Pracę w międzynarodowym środowisku
    Integracje

    Kase zapomogową
    Wczasy pod gruszą
    karty prepaidowe

    Dofinansowania
    do posiłków
    Świeże owoce i jogurty
    i o wiele więcej

    Oferty zawierające CV prosimy przesłać za pomocą Aplikuj.

    W tytule wiadomości proszę powołać się na nazwę stanowiska.
    Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016, poz. 922) informuję, iż administratorem danych osobowych przekazanych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest Transfer Multisort Elektronik sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (93-350) przy ulicy Ustronnej 41. Dane osobowe będą udostępnianie tylko i wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Jeżeli chce Pani/Pan, aby po zakończeniu rekrutacji CV pozostało w bazie danych Transfer Multisort Elektronik sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (93-350) przy ulicy Ustronnej 41 w celu wykorzystania w przyszłości, prosimy zamieścić w swoich dokumentach aplikacyjnych poniższą zgodę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w zakresie niezbędnym do realizacji przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016, poz. 922).