Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. jakości

BACKER OBR Sp. z o.o.

  • Szczecińska 22, Pyrzyce
    Pyrzyce, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Szczecińska 22

Pyrzyce

Twój zakres obowiązków

• Nadzór nad:

-wdrożeniem nowych wyrobów,

-wdrożeniem nowych materiałów,

-jakością w procesie produkcyjnym,

-postępowaniem reklamacyjnym klientów,

-oceną zadowolenia klientów.

• Planowanie i prowadzenie audytów produktu, procesu.

• Rejestracja reklamacji, raportów, weryfikacja podjętych działań korygujących.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Doświadczenie na stanowisku Inżyniera lub Specjalisty ds. jakości/Technologa/Inżyniera Produkcji,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Obsługa pakietu MS Office,

  • Znajomość FMEA, Planów Kontroli,

  • Mile widziana umiejętność posługiwania się MSA, SPC.

  • Prawo jazdy kat. „B”.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Konkurencyjne wynagrodzenie;

  • Praca w przyjaznym środowisku w szwedzkiej kulturze organizacyjnej o globalnym zasięgu,

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach ;

  • Program kafeteryjny Sodexo ;

  • Prywatną opiekę medyczną LuxMed ;

  • Możliwość ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach .

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna z rekruterem

2

Spotkanie z managerem

3

Spotkanie z managerem i dyrektorem

Pozwól sobie na rozwój pełen energii, zainspiruj się - Backer OBR!

Jesteśmy prężnie działającym, wiodącym producentem grzałek elektrycznych i elementów grzejnych. Jako pracodawca dbamy o atmosferę panującą w naszej firmie, chcemy, aby każdy, niezależnie od zajmowanego stanowiska czuł, że firma dba o jego potrzeby, rozwój i dobre samopoczucie dlatego każdy pracownik ma możliwość rozwoju oraz wszyscy, niezależnie od stanowiska jesteśmy ze sobą na "ty”.

Wspieramy i inicjujemy rozwój naszych pracowników, dofinansowując oraz organizując im udział w szkoleniach, kursach oraz studiach podnoszących kwalifikacje zawodowe, a zarazem poziom wykształcenia. Umożliwiamy poznawanie nowoczesnych technologii i działanie w międzynarodowym środowisku opierające się na wysokich standardach jakości i zarządzania.

Przewiń do profilu firmy