Specjalista ds. Jakości

LENAAL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Marii Fołtyn 4a

Gołębiów

Radom

Twój zakres obowiązków

  • Pomiar wyrobów w oparciu o bieżącą dokumentację procesu

  • Nadzór bieżących procesów produkcyjnych

  • Tworzenie dokumentacji technologicznej

  • Podejmowanie działań korygujących

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne

  • Dobra znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi

  • Zaangażowanie i samodzielność

  • Mile widziane osoby świeżo po studiach

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Dostęp do nowoczesnych technologii

  • Pakiet benefitów (Multisport, opieka medyczna)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat, odwiedź naszą stronę internetową: www.lenaal.com.pl

LENAAL jest firmą o ponad 25 letnim doświadczeniu w zakresie ciśnieniowego odlewania detali ze stopów aluminium i stopów cynku.

Od jej założenia w roku 1989, poprzez ciągłą rozbudowę i inwestycje w innowacyjne technologie, firma stała się nowoczesnym zakładem produkcyjnym.

Obecnie nazwa LENAAL oznacza dostawcę o ugruntowanej pozycji rynkowej, zaspokajającego najwyższe wymagania wszystkich branż przemysłu.

Przewiń do profilu firmy