Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. jakości - reklamacje

Visscher-Caravelle Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Składowa 7, Grudziądz
    Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Visscher-Caravelle Poland Sp. z o.o.

Składowa 7

Grudziądz

Twój zakres obowiązków

  • udzielanie odpowiedzi do klienta na zgłoszenia reklamacyjne - przygotowywanie raportów 8D

  • przewodzenie multidyscyplinarnemu zespołowi do spraw analiz przyczyn i wdrażania działań korygujących

  • organizowanie i przeprowadzanie wewnętrznych szkoleń jakościowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe / średnie

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym ( komunikacja z klientem)

  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemami zarządzania jakością ( IATF)

  • znajomość metod i narzędzi jakościowych stosowanych w motoryzacji ( 8D, 5WHY)

  • wysokie umiejętności interpersonalne- komunikatywność, asertywność

To oferujemy

  • pakiet szkoleń

  • stabilne zatrudnienie w firmie o zasięgu międzynarodowym i ugruntowanej pozycji na rynku

  • elastyczny czas pracy

  • pakiet benefitów pozapłacowych

  • pracę w dynamicznym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

Visscher-Caravelle Poland należy do grupy Visscher-Caravelle Automotive Group która jest międzynarodowym producentem części do przemysłu motoryzacyjnego, specjalizującym się w produkcji mat samochodowych - tekstylnych oraz mat samochodowych z tworzywa sztucznego. Nasze zakłady produkcyjne znajdują się w Polsce, Meksyku, Malezji, Chinach a biura sprzedaży w Holandii, Australii, Wielkiej Brytanii, Francji, Stanach Zjednoczonych i Chinach. Główny zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Grudziądzu i produkuje maty dla niemal wszystkich producentów aut. Racjonalizatorskie rozwiązania w obszarze organizacji produkcji, wysoka kultura pracy, która opiera się na wzajemnym szacunku i zaufaniu, nowoczesne systemy wspomagające zarzadzanie (SAP, EDI) pozwalają na ciągłe umacnianie silnej pozycji na rynku. Światowe zespoły projektowe oraz kompleksowe zadania stwarzają idealne warunki do rozwoju kariery. Międzynarodowy i multidyscyplinarny charakter naszej Grupy sprawia, że jesteśmy jednym z wiodących producentów na rynku

Przewiń do profilu firmy