Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. jakości

Zaparoh Sp. z o.o.

Żernicka 22

Robakowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • kontakty z dostawcami w sprawach reklamacji oraz problemów dotyczących jakości produktu

  • prowadzenie regularnej ewidencji statusu reklamacji do dostawcy

  • współpraca z dostawcami w zakresie eliminacji problemów jakościowych i doskonalenia jakości

  • udział w procesie oceny dostawców

  • opracowywanie dokumentacji jakościowej obejmującej standardy, procedury, instrukcje oraz raporty

  • inicjowanie rozwiązań projakościowych w sferze organizacyjnej

  • przeprowadzanie audytów jakościowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane z zakresu zarządzania jakością

  • znajomość wymagań normy ISO 9001:2015 i ich praktycznego zastosowania w obrębie zakładu produkcyjnego

  • znajomość metod i narzędzi jakościowych

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (mile widziana produkcja mebli, krawiectwo)

  • doświadczenie w projektach z zakresu Lean Manufacturing będzie dodatkowym atutem

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (codzienna komunikacja)

To oferujemy

  • ciekawą, twórczą pracę z dużą dozą samodzielności

  • koleżeńską atmosferę

  • darmowe posiłki

  • dofinansowanie dojazdów do/z pracy

  • opiekę medyczną

  • ubezpieczenia na życie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Zaparoh Sp. z o.o. należy do angielskiego dystrybutora mebli tapicerowanych.

To jeden z najnowocześniejszych w Polsce zakładów produkujących meble tapicerowane, wyposażony w park maszynowy najnowszej generacji oraz stosujący innowacyjne technologie.

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV oraz list motywacyjny), z tytułem wiadomości „Specjalista ds. jakości 07/2021” za pomocą przycisku aplikowania