Ta oferta pracy jest nieaktualna od 113 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Jakości

  • Rogoźno, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma wchodząca w skład międzynarodowej grupy kapitałowej, jeden z czołowych producentów materaców piankowych dla sieci sklepów IKEA, poszukuje pracownika na stanowisko:

    Umowa na zastępstwo
    Miejsce pracy: Rogoźno

    15.04.2018 r.

    Co nas wyróżnia:

    • Rozwój i ciekawe zadania w firmie zapewniającej bezpieczne warunki zatrudnienia;
    • Przyjazna atmosfera pracy, o której przekonasz się już na rozmowie kwalifikacyjnej;
    • Bogaty pakiet pracowniczy-opieka medyczna dla Ciebie i członków Twojej rodziny - Lux Med., grupowe ubezpieczenie zdrowotne, benefity świąteczne, spotkania integracyjne, obozy wakacyjne dla dzieci;
    • Szerokie możliwości doskonalenia się –dofinansowanie studiów, katalog praktycznych szkoleń dostosowanych do potrzeb pracownika;
    • Udział w projektach i możliwość współpracy z wysokiej klasy specjalistami;
    • Atrakcyjny system wynagrodzeń, w tym premia kwartalna.

    Profil kandydata:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie produkcją, zarządzanie jakością, towaroznawstwo);
    • Doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej w dziale jakości, min. 2 lata;
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiający swobodną komunikację, min. poziom B2;
    • Biegła znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office, mile widzina umiejętność obsługi systemów operacyjnych (SAP, MES);
    • Dobra znajomość narzędzi i metod jakościowych, takich jak: 5why, Ishikawa, Pareto, FMEA;
    • Umiejętność analizy i przewidywania skutków działań;
    • Umiejętność pracy zespołowej.

    Twoje zadania:

    • Komunikacja z IKEA w zakresie jakości produktu;
    • Przygotowywanie, wdrażanie i utrzymanie wewnętrznych procedur jakościowych w oparciu o wymagania klienta (IKEA Supplier Quality Standard, Standard GO/NO GO);
    • Samodzielna analiza i doskonalenie procesów w obszarach związanych z jakością;
    • Prowadzenie zespołów doskonalących system jakości (FMEA, 8D);
    • Współpraca z zewnętrznymi laboratoriami w zakresie badań surowców oraz wyrobu gotowego;
    • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych i udział w zewnętrznych prowadzonych przez Klienta;
    • Współpraca z dostawcami w zakresie ciągłego doskonalenia dostarczanych wyrobów;
    • Nadzorowanie dokumentacji jakościowej;
    • Udział we wdrażaniu nowych produktów.

    Na aplikacje czekamy do dn. 15.04.2018 r.

    CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj, w tytule maila prosimy o dodanie nazwy stanowiska

    lub Dendro Poland Ltd. Sp. z o.o. Dział Personalny, ul. Magazynowa 4, 64- 610 Rogoźno.

    Prosimy dołączyć oświadczenie:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji przez Dendro Poland Ltd. Sp. z o.o., zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. Nr 133, poz. 833)."